NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 10 stycznia 2021
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
1. Chrzest Chrystusa także jest objawieniem – epifanią. Jezus, który staje w szeregu ludzi grzesznych i pragnie przyjąć chrzest nawrócenia z rąk Jana Chrzciciela, objawia się światu jako umiłowany Syn Boga, naznaczony mocą Ducha świętego, który przychodzi, by objawić Boga światu. Ta niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego.
W naszej polskiej tradycji staramy się pięknie kolędować aż do wspomnienia Matki Bożej Gromnicznej czyli do dnia 2 lutego.
2. W dniu dzisiejszym na zakończenie kolędy chcemy bardzo serdecznie podziękować za „Betlejem parafialne” za wspólne kolędowanie podczas mszy św.
Dziękujemy za obecność i szczerą serdeczną pomoc wszystkim naszym parafianom.
Niech błogosławieństwo Boże pozostanie w naszych domach w tym nowym roku.
3. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać kalendarz katolicki aby pamiętać o najważniejszych uroczystościach i świętach kościelnych ale również zapisać w nim daty dotyczące naszej rodziny a więc imieniny oraz urodziny naszych najbliższych.
4. Za tydzień zbiórka na remonty w naszej parafii
5. O pomoc w przygotowaniu i posprzątaniu kościoła 16 stycznia w sobotę prosimy parafian z ul. Sobieskiego

Źródło:  https://www.facebook.com/Parafia-Bo%C5%BCego-Cia%C5%82a-w-Mi%C4%99dzylesiu-101760508486105/