foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

Ostatnio dodane

bc052.jpg

INTENCJE  MSZALNE  - luty 2019   /stan na  16.02. 2019 /    

                             Piątek – 1 luty 2019

17.00   + Kornel Matkowski /10r/; Matkowskich, Twardowskich                    
17.00   Za parafian i ofiarodawców

                             Sobota – 2  luty 2019 / Matki Bożej Gromnicznej /

   9.00  / B.C / + Ignacy Frąsiak
17.00   / B.C /   Róża                    

                              Niedziela  – 3 luty 2019
 
 8.00  + Janina Marcinkowska /20r/
11.00  + Tomasz Worosz             
12.00  + Helena Jarska / od Woj. Polskiego 49 /
16.30 – 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00  + Kochaj Adam /3r/; Zm. Kochaj, Mackiewicz
  9.30 /Kamieńczyk/  Aleksandra 12 rocznica urodzin
                                                                                       
                               Poniedziałek –  4 luty  2019
                                      
17.00  + Maria, Kazimierz Bukańskich
18.00  + Zygmunt Sagan, Jerzy, Barbara Dąbek

                              Wtorek –  5 luty  2019

17.00  + Aniela, Rudolf, Adam, Antonina, Justyn, Anna, Antonina Cywińskich; Anna, Jakub Patkiewicz; Mirosław, Amelia, Józef, Adam Kowalskich; Maria, Mikołaj Kowalskich; Julia, Nikodem Omańscy
18.00  + Edyta, Konstanty Milek; Stefania, Piotr Wasilewskich; Władysław Barański
                            
                                  Środa –  6 luty  2019
                                      
17.00  Józefa /4r/; zm. Chruściel
17.00 Nowenna
18.00  Za mieszkańców ul. Bolesława Chrobrego 1 ABCD

                          Czwartek  -  7 luty  2019
                                                                         
17.00  + Andrzej Harasiński / od rodziny Sawickich /
18.00  /św. Barbara / - + Irena Iwanicka  / od koleżanek z byłej Przychodni Rejonowej /

                          Piątek – 8 luty  2019

17.00  + Janina, Anna, Zygmunt Puzio; Władysława, Jan Czarny
17.30  18.00  Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00  Za siostrę Salome o błog. Boże i zdrowie z ok. ur.
             
                              Sobota – 9 luty  2019

17.00  + Jadwiga Iwanejko / od męża i dzieci /
18.00  / JPII / - + Helena Jarska                  
                               
                             Niedziela  –  10 luty 2019

 8.00   +Jan /rocz. śm./ Genowefa, Adam, Henryk; zm. Ratuszniak, Kwolik
11.00  + Rafał Darłak w 18 rocznicę urodzin
12.00  + Helena Jarska /od pracowników ZDEL /
17.00   79 rocznica wywózki Polaków na Sybir. Za zmarłych i za żyjących
  9.30 /Kamieńczyk/  + Aleksander Bardziński / od Mariola i Zdzisław/

                            Poniedziałek –  11 luty  2019
                                      
17.00  + Józefa /33r/, Stanisława /23r/, Jan, Irena, Stefan,Wincenty Zielińskich; Włodzimierz, Piotr Grela; zm. Zielińskich, Grela
18.00  + Lucyna (3r.), Stanisław Afrykańscy

                              Wtorek –  12 luty  2019

17.00   Kajetan w 16 rocz. urodz. ; Konstanty w 7 rocz. urodz.
18.00  + Józefa /38r /,Stanisław Sylwestrzak /rez./
        
                                  Środa –  13  luty  2019
                                       
 17.00  + Józef Popowicz / od mieszkańców B. Chrobrego 2 AB /
 17.00   Nowenna
 18.00  Za chorych i cierpiących  /od 3 Róży /
 
                          Czwartek  -  14 luty  2019
                                                                         
17.00  + Katarzyna, Michał, Jan, Walenty, Antoni, Józef, Eugeniusz, Roman  
18.00  /św. Barbara / + Alfreda, Kazimierz Słowik
                
                            Piątek – 15 luty  2019

17.00  + Zofia Kozłowska (34 r); Maria (23 r.) , Bolesław (49 r) Pawłowicz
17.30 – 18.00  Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00  + Józef Sygniec /6r/; Głąb Jan, Magdalena, Bronisław, Władysław, Henryk; Górna Janina; Próchniak Helena; Burda Maria

                              Sobota – 16 luty  2019

17.00    + Janina, Bronisław, Eleonora
18.00  /JPII / + Jan /23r/, Antonia, Zdzisław Dudek; Helena, Michał Żołnierkiewicz; Danuta Mazurkiewicz; zm. Dudek, Żołnierkiewicz, Gibas, Gumulak

18.00  /JPII /    O godne dobre życie, wytrwanie w dobrych postanowieniach
                                               
                                Niedziela  –  17 luty 2018

  8.00  + Helena Jarska / od sąsiadów Izabeli i Tadeusza /    
11.00   + Krystyna, Jan Stalińska; Stanisław, Mirosław Ziobro;  Jan Karpowicz; Wiktor Jurkiewicz; zm. z tych rodzin
12.00   + Dariusz, Kazimierz; zm.  Ciuba i Nalborczyk
17.00   + rodziców: Jan, Karolina; rodzeństwo: Felicja, Czesław, Jarosław, Mariusz, Wiesław Michalak; Bańkowski Władysław, Barbara;
             Ludwik /20r./, Andrzej /18r/ Kadela
  9.30 /Kamieńczyk/  + Wacława, Aleksander Bardzińskich

                            Poniedziałek –  18 luty  2019
                                      
17.00  Do Matki Bożej Szensztackiej w intencji rodzin
18.00   + Maria Sipowicz / od Bożeny i Roberta Furtak /
 
                              Wtorek –  19 luty  2019

17.00   + Tadeusz Mazur / od córki Magdaleny /
18.00   + Marcin Jaszewski / od Lucyny Krawiec /
                          
                                  Środa –  20 luty  2019
                                    
17.00  + Władysław, Karolina, Jan Dereń; Maria Mokrzycka /rez./
17.00  Nowenna
18.00  Podziękowanie za otrzymane łaski, opiekę M. Bożej i łaskę zdrowia dla Bogusławy i Henryka w 50 rocznicę ślubu              

                          Czwartek  -  21 luty  2019
                                                                         
17.00   + Stanisława Głodek  
18.00  /św. Barbara / + Grażyna Drążkowska / od chrzestnej Janiny /

                            Piątek – 22 luty  2019

17.00  + Marek Maciak /4r/; zm. Maciak, Węgielskich           
18.00   /JPII - Papieska / - Ewa i Maria o błog. Boże i opiekę M. Bożej  /od Jadwigi i Janiny /
 
                              Sobota – 23 luty  2019

17.00   + Helena Jarska / od organisty z rodziną / rez./   

17.00 - modlitwa Bractwa Szkaplerzna św. / po mszy św./        
18.00  / JP II / + Stanisław Urbańczyk; Izabela, Beata, Jan, Lesław Skarba; Danuta Zubek               
                               
                              Niedziela  –  24 luty 2019

  8.00  Janina  i Zdzisław w 45 rocznicę ślubu
11.00   + Agnieszka Bardzińska /od Doroty i Stanisław Postrożnych z Wierzbanowej
12.00   + Franciszek, Jadwiga, Stanisław Czuczwara;  zm. Czuczwara, Rosińskich, Kucharczyk, Dudek
17.00   + Marianna Filińska / od ul. J. Sobieskiego /           
  9.30  /Kamieńczyk/
 
                            Poniedziałek –  25 luty  2019
                                      
17.00  Podziękowanie za rok 2018 z prośbą o błog. w roku 2019  dla 2 Róży i ich rodzin          
18.00  + Piotr Stępak /rez./ 

                              Wtorek –  26 luty  2019

17.00  + Mirosława Turzańska; Aleksandra Romaszko
18.00  + Aleksander Bardziński / od Janiny i Doroty /    
                            
                                  Środa –  27 luty  2019

17.00  Bartosz w 13 rocznicę urodzin /rez./
17.00  Nowenna
18.00   Za dzieci i Pracowników Przedszkola w Międzylesiu  

           Czwartek  -  28 luty  2019

17.00 + Roman; zm. Łazorko
18.00  /św. Barbara /  Roczna za zmarłych  

Odsłon artykułów:
125696

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.