foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

INTENCJE  MSZALNE  - Październik 2018   /stan na   20.10. 2018 /    


  Msze św.     niedziela o godz. 8.00 - 11.00 - 12.00 - 17.00
                                     o godz. 9.30 w Kamieńczyku / filia /
                       w tygodniu o godz. 17.00 i 18.00
                                      w czwartek o godz. 18.00 / św. Barbara - cmentarz /
                                      w sobotę o godz. 18.00 / św. Jan Paweł II /
 
Nabożeństwo Różańcowe  - w tygodniu po mszy św. o godz. 17.00 /ok.17.20 /
                                             - w niedzielę o godz. 16.30

========================================================     

                             Poniedziałek –   1 października 2018

17.00 - + Maria, Józef Rosiński; zm. Rosiński, Czuczwara, Rogowskich
18.00 – Kazimiera i Ryszard /60r. ur /; Amelia w 10 rocz. ur     
                           
                             Wtorek – 2 października 2018
 
17.00 - + Tadeusz Mazur
18.00 - + Stanisław, Izabela / rodzice/; Izabela /siostra /     
                 
                                 Środa – 3 października  2018
 
17.00 -  Adam Palański w 50 rocz. ur.
17.20 - Nabożeństwo Różańcowe                                     
18.00 - Nowenna                                                                                                                             
18.00 – O uzdrowienie duchowe w rodzinie
                          
                              Czwartek  - 4  października 2018
 
 17.00 - + Zygmunt Czubala / od rodz. Lachowicz z Tarnobrzegu /            
 18.00 - / św. Barbara /+ Piotr Adam, Zdzisław Stępak;  Zofia, Tadeusz, Stefan Górny

                             Piątek – 5 październik 2018

16.00 – 17.00 - spowiedź
17.00 -  + Wacława /rez./
17.00 -  Za parafian i ofiarodawców
                                        
                            Sobota  -  6 października  2018

17.00 -  Róża
18.00 – /JPII / - + Artur, rodzice, rodzeństwo; zmarli z rodziny
    
                           Niedziela  –  7 pazdziernik 2018    
                       
  8.00 - + Maria, Jan Kuś; Czesława, Stanisław Kozłowskich; ich rodziców; Adam Kwolik;Ewa, Ryszard Wośko; Monika Klimowicz; Józef, Pawel Słomińskich
11.00 - + Teresa Sanocka /z ok. ur./
11.00 -  Marlena w 40 rocz. urodzin /rez./
12.00 – Za wszystkich chorych z naszej parafii, aby swe cierpienia  ofiarowali Bogu / 1 Róża /
12.00 – Paulina i Bartosz w 5 rocznicę ślubu; za syna Mieszka, za rodzeństwo
16.30 - Nabożeństwo Różańcowe                         
17.00 – Do Matki Bożej Różańcowej o błog. dla naszej parafii /3 Róża /
  9.30 -  + Maria, Michał, Ryszard, Weronika, Jan, Piotr Harasińskich /rez./

                             Poniedziałek –  8 październik 2018

17.00 - + Teresa Sanocka / od rodzniny Zamośny/rez./
18.00 - + Marian Szmigiel / od rodziny Baran z Jaworzna – Stałe /
 
                              Wtorek – 9 październik 2018

17.00 – Helena, Szymon Barczewskich /rez./
17.00 – Za parafian i ofiarodawców
                                                     
                                 Środa  –  10 października 2018

17.00 - + Marian Szmigiel / od rodziny Baran z Jaworzna – Łubawiec /
17.20 - Nabożeństwo Różańcowe
18.00 - Nowenna  
18.00 - + Tadeusz Mazur

                                  Czwartek  – 11 październik 2018

17.00 - + Marian Szmugiel / od rodziny Oleksy z Mysłowic /
18.00 /św. Barbara/ - +Marek, Mariola; zm. Procek, Karczmarek, Kwatera

                                Piątek  – 12 październik 2018

17.00  
18.00 -

                               Sobota   – 13 październik 2018

17.00 – /JPII /
19.00 – Nabożeństwo Fatimskie /kościół parafialny /
             
                               Niedziela – 14 październik 2018

  8.00 – + Bronisława, Jan Sierechan; Edward Łaski; Sierechan,  Konarski, Maraśkiewicz
11.00 - + Marek Grebski / 11r / Irena, Emil, Ryszard
12.00   rez.p. Gondek
12.00 - + Helena Jarska
16.30 - Nabożeństwo Różańcowe                      
17.00 – Marzena i Tomasz w 21 rocznicę ślubu
  9.30 - + Bogdan Duś /od babci Agnieszki/
                
                                Poniedziałek – 15 października 2018

17.00 -
18.00 - + Józef, Maria, Helena, Witold Kruk
                      
                                 Wtorek – 16 października 2018

17.00 -
18.00 – Za parafian i ofiarodawców

                               Środa  –  17 października 2018

17.00 - + Antonina, Franciszek, Jan Twardowskich ; Malgorzata, Zbigniew  Kasza
17.20 - Nabożeństwo Różańcowe
18.00 - Nowenna
18.00 – O opiekę M.B. Różańcowej nad 2 Różą i ich rodzinami / 2 Róża /   

                              Czwartek – 18 października 2018

16.00 –  Jadwiga Maziec z ok. imienin i urodzin
17.00 - /św.Barbara / -

                               Piątek – 19 października 2018

17.00 – + Krystyna /1r/, Jerzy, Kołodziej; /od siostry z rodziną /
18.00 – + Tadeusz Mazur

                              Sobota – 20 października 2018

17.00 - + Helena /13r/, Michał Żołnierkiewicz; Danuta Mazurkiewicz; Tomasz Gałązka /3r/; Żołnierkiewicz, Dudek, Gibas, Gumulak /rez./
18.00 - / JPII / O godne życie i wytrwałość w dobrych postanowieniach

                             Niedziela – 21 października 2017
 
  8.00 -  Stanisław i Zofia Worosz w 44 rocznicę ślubu /rez./
11.00 - + ks. Teofil Limanówka w 8 rocz. śm. /rez./
12.00 - + Wojciech, Antonina, Jan Sowiak /rez./
16.30 - Nabożeństwo Różańcowe
17.00 - + Piotr Zięba /7r/
  9.30 -  + Jan Mojżesz; Emilia, Jan Karmelita; zm. Wiśniewskich                

                             Poniedziałek  -  22 października 2018

16.30  - / JP II / Nabożeństwo Różańcowe
17.00  - / JP II / Msza św. Odpustowa ku czci św. Jana Pawła II

17.00 - /JPII/   Dominik Rzeszutek z ok.15 urodzin

                                 Wtorek  -  23 października 2018

17.00 -  + Kazimiera, Danuta, Stanisław Biernackich;  zm. Biernackich, Kajko
18.00 - Za parafian i ofiarodawców

                                Środa  -  24 października 2018

17.00 - + Leonia / 18r /rez./
17.20 - Nabożeństwo Różańcowe
18.00 - Nowenna
18.00 - + Piotr Stępak

                                 Czwartek  -  25 października 2018

17.00 - + Jan, Izabela, Beata, Lesław Skarba; Urbańczyk Stanisław; Zubek Danuta
18.00  -  / św. Barbara / Roczna za zmarłych

                                  Piątek –  26 października 2018

17.00 - + Stanisław Uranek; Bolesław Hryc /17r/; zm. z tych rodzin
18.00 – rez. p. Juraszek
       
                                      Sobota – 27 października 2018
                                      
17.00 - + Władysława /45r/, Stanisław /26r/ Kurkowskich /rez./
18.00 - /JPII / + Zenon Jagiełło /16r./
   
                                  Niedziela – 28 październik 2018

  8.00 - + Bronisław /4r/, Marianna /17r./; zm. Romaniuk /rez./
11.00 – Małgorzata i Cezary w 30 rocznicę ślubu, za Jakub,Maciej (dzieci)

11.00 - Janina i Edward Juraszek w 50 rocznicę ślubu /rez./
12.00 - + Irena Sołowczuk /24r/; Emil, Ryszard, Marek /rez./
16.30 - Nabożeństwo Różańcowe                      
17.00 - + rodzice, rodzeństwo; Emilia /3r/, Mikołaj /12r./ Skory
  9.30 – Dominika, Jakub, Julia – o zdr. i błog. Boże
                
                                Poniedziałek – 29 października 2018

17.00 -
18.00 -
                      
                                 Wtorek – 30 października 2018

17.00 -
18.00 – za parafian i ofiarodawców

                                  Środa – 31 października 2018

17.00 - + Helena Jarska / od ul. Sobieskiego /
17.20 - Nabożeństwo Różańcowe
18.00 - Nowenna
18.00 -

Odsłon artykułów:
105643

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.