foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

INTENCJE  MSZALNE -Wrzesień 2018  /stan na 2. 09. 2018 /    
==================================================================

Msze św.     niedziela o godz. 8.00 - 11.00 - 12.00 - 17.00
                                     o godz. 9.30 w Kamieńczyku / filia /
                 w tygodniu o godz. 17.00 i 18.00
                                      w czwartek o godz. 18.00 św. Barbara / cmentarz /
                                      w sobotę o godz. 18.00 św. Jan Paweł II
========================================================
                                 Sobota   – 1 września 2018

17.00 - / B.C/ - Róża
18.00 - / JP II / - + Zbigniew Pachulski /6r /; rodzice, bracia

                                   Niedziela  –  2 września 2018    
 
  8.00 - + Bronisława, Jan Sierechan; Edward Łaski;zm. z rodziny   Sierechan, Konarskich,  Maraskiewicz, Nitek, Witerskich                          
11.00 - + O zdrowie i błog. Boże dla 1 Róży i ich rodzin
12.00 – Aleksandra i Witold w 1 rocznicę ślubu
16.30 – 17.00  - adoracja Najświętszego Sakramentu                           
17.00 -  W intencji 3 Róży i ich rodzin, z prośbą o Boże błog.
  9.30 - /Kam./ + Stanisław, Honorata Węzik; Jan, Adela Para; Irena Gałan

                                    Poniedziałek – 3 września 2018

8.00 – Szkolna / na początek roku szkolnego / o błog. Boże
9.00 - + Ignacy, Zofia Ligęza
                                                         
                                  Wtorek – 4 września 2018
 
17.00 -  + Henryk Kościelniak /od żony i córki Moniki z Arturem /  
18.00 -  + Janina Domaszewska          

                                    Środa  –  5 września 2018

17.00 - + Marcin /39r/, Anna, Julia Kida /rez./
18.00 - Nowenna
18.00 - + Budyń, Lipiński, Limanówka; Bolesław
   
                                  Czwartek  – 6 września 2018

17.00 -  + Józef, Zofia Pierzchała; Aniela, Antoni Mamorskich
18.00 -  / św. Barbara / + Marianna, Czesław Ciesielskich;  Edward Rykała / od Haliny Rykała /

                                   Piątek  – 7 września 2018

16.00 – 17.00   Spowiedź
17.00 – W I rocznicę ślubu o Boże błog; odnowienie łask, które płyną  z tego sakramentu
17.00 – Za parafian i ofiarodawców
          – Koronka do Miłosierdzia Bożego

                                    Sobota   – 8 września 2018

17.00 - / B.C/ - Piotr i Maria w 10 rocznicę ślubu /rez./
18.00 - / JP II / - + Stanisław /13r/ Korotusz; zm. z rodziny

                                    Niedziela  –  9 września 2018    
 
  8.00 - + Jadwiga, Stanisław, Franciszek Czuczwara; Czuczwara, Dudek                        
11.00 - + Franciszek, Marianna Piotrkowscy; Wacław,  Cecylia Pankiewicz /rez./
12.00 - + Henryk Sylwestrzak /8r/ od siostry /                         
17.00 - + Teresa Sanoka /rez./
  9.30 - /Kam./  Paulina /rez./

                                    Poniedziałek – 10 września 2018

17.00 – + Dariusz Kuś /rez./
18.00 - + Teresa Sanoka; Stanisław

                                                         
                                 Wtorek – 11 września 2018
 
17.00 -  + Bogdan Duś    
18.00 -  + Remigiusz Kaniewski /od Alicji i Ireny /  

                                        Środa – 12 września 2018
                                       
17.00 – + Bogdan Duś /rez./
18.00 - Nowenna
18.00 - + Piotr Stępak /3r/od sióstr /


                                                              
                                Czwartek  -  13 września 2018
 
19.00 –  Nabożeństwo Fatimskie
 
                              Piątek – 14 września 2018

17.00 – W intencji Magdaleny o łaskę zdrowia
18.00 - + Helena, Szymon Barczewskich

                              Sobota – 15 września 2018

12.00 – / Kamieńczyk / ślubna
14.00 – / B.C / ślubna
17.00 - /B.C / + Anna Łabędź /10r/
18.00 – /JPII /  O uwolnienie z uzależnień, z prośbą o wytrwanie   w dobrych postanowieniach
                                         
                               Niedziela  –  16 września 2018

  8.00 -  + Piotr Stępak
11.00 -  Kacper Ruczaj w 10 r. ur., brat Dominik, rodziców
12.00 – w 79 rocznicę napaści Rosji na Polskę.  Za żyjących i zmarłych
17.00 –  + Emil Sołowczuk /11r/, Irena, Marek, Ryszard /rez./
  9.30 –  Barbara i Grzegorz w 3 rocz. ślubu;
               Ewa i Michał w 2 rocz. ślubu
               Katarzyna i Dawid w 1 rocz. ślubu
                                 
                             Poniedziałek – 17 września 2018

17.00 – Anna w 36 rocz. urodzin /rez./
18.00 - + Elżbieta Feduń /20r/, Tomasz /rez./

                            Wtorek – 18 września 2018

17.00 - Do Matki Bożej Szensztackiej w intencji rodzin
18.00 - + Władysław Tokarski; zm. Tokarskich; Paulina, Jan, Janina, Stefan        

                                 Środa – 19 września 2018
                                                  
17.00 - + Helena, Józef Zielińskich;Anna Piątek; zm. z tych rodzin
18.00 - Nowenna
18.00 - + Piotr Stępak /od sióstr /

                              Czwartek  - 20 września 2018
                                       
17.00 - + Jan Prychło; Bronisław, Bronisława Nawogrockich
18.00 - /św. Barbara / + Danuta Bielska /od Janiny i Gerarda /

                              Piątek – 21 września 2018

17.00 - + Wiktoria, Franciszek, Wiktoria Czech; Franciszka Weron
18.00 - + Piotr, Adam, Zdzisław, Mariusz Stępak
 
                              Sobota – 22 września 2018

15.00 - / JP II / ślubna
17.00 - /B.C / Michał Korotusz /14r/; zm. z rodziny  
17.00 – /JPII / + Robert Pałka /12r/ rez./
                 
                               Niedziela  –  23 września 2018

  8.00 -  + Walentyna, Piotr Kwaśnik; zm. z rodziny
11.00 -   Elżbieta i Leszek w rocznicę ślubu /rez./
12.00 - + Apolonia, Waleria, Henryka, Michał, Jan; zm. z rodz. Makowskich; Aneta, Henryk Drabek
17.00 -
  9.30 –  /Kam./    Mariola i Zygmunt w 35 rocz. ślubu /rez./
                                                                                                       
                             Poniedziałek – 24 września  2018

17.00 –  + Zygmunt Czubata /od rodziny z Alfredówki /
18.00 -    + Marian Szmigiel (od rodziny Zin)
                                   
                            Wtorek  –  25 września 2018

17.00 -  + Stanisław, Stefan Radecki
17.00 – + Andrzej, Zbigniew Lewandowski;Marianna, Adam, Katarzyna Nowakowska; Jerzy Szuba

                                 Środa – 26 września  2018

17.00 - + Anna Zdanowicz /od Instytutu Elektroniki w Międzylesiu /
18.00 – Nowenna
18.00 – + Jadwiga, Stanisław, Rozalia, Piotr Czuczwara; Władysław  Rogowski; Adam Staszków; Wlastimil Vszeticzka   
 
                             Czwartek – 27 września  2018
 
17.00 - + Zbigniew, Malgorzata, Krystyna, Ryszard, Józef Kasza; Antonina, Franciszek, Jan Twardowskich
18.00 -  /św. Barbara / Roczna za zmarłych
     
                              Piątek –   28 września 2018

17.00 -  +  Zygmunt Czubata / od cioci Zofii Flis /
18.00 -  + Marian Szmigiel (od siostry Marii)
                        
                             Sobota  -  29 września 2018

13.00 – Kamieńczyk – msza św. odpustowa
17.00 – odwołana w kościele parafialnym
18.00 – /JPII / rez. p. Hryc
    
                             Niedziela  –  30 września 2018  
 
  8.00 -  rez. p. Jamrozik                           
11.00 -  + Wincenty Janczak /17r /
12.00 -  + Adam Halczyk;Teresa, Józef Gondek; Adam, Janina Halczyk; zmarłych z tych rodzin
17.00 - + Józefa /40r/, Henryk 2r/ Bieleckich; zm. z rodziny
  9.30 -  /Kam./   Patryk Kowalski w  8 rocznicę urodzin /rez./

                                   

Odsłon artykułów:
90686

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.