foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

INTENCJE  MSZALNE  - marzec 2018r   /stan na  4.03. 2018 /

                                Czwartek  -  1 marca  2018
                                                                         
16.00 -  + Alicja Zamośny / greg. 9 /
17.00 - /św. Barbara /  - rez. p. Hanus  

                                  Piątek – 2 marca  2018

16.00 -  + Alicja Zamośny / greg. 10 /
16.00 – Za parafian i ofiarodawców
16.30 -  Droga Krzyżowa
 
                                  Sobota – 3 marca  2018

16.00 - Róża
17.00 - / JP II / +Alicja Zamośny / greg. 11 /
                               
                              Niedziela  –  4 marca 2018

 8.00 –  Klaudia, Patrycja, rodzice – o błog. Boże
 8.00 -  Smreczyna - za żywych i umarłych mieszkańców
11.00 –  Janina Juraszek w rocz. urodzin /rez./
11.00 – + Adam, Janina, Adam Halczyk;Eugenia, Roman Żarczyńskich;  Teresa Gondek; zm. z rodziny

12.00 -  + Kazimiera, Danuta, Stanisław Biernackich; zm. Biernackich, Kajko
12.00 – Kazimierz Mydłowski z ok. imienin, za cała rodzinę
16.30 - Gorzkie Żale / cz. II /
17.00 -  + Alicja Zamośny / greg. 12 /
  9.30 -  + Kazimierz Ziobro /2r/                                                   
 
                            Poniedziałek –  5 marca  2018
 
16.00 – + Włodzimierz/25/, Piotr Grela;Wincenty Zieliński /41/; rodzice, rodzeństwo, dziadkowie     
17.00 - + Alicja Zamośny / greg. 13 /

                              Wtorek –  6 marca  2018

16.00 – O dobrą spowiedź wielkopostną i nawrócenie grzeszników /3 Róża /       
17.00 - + Alicja Zamośny / greg. 14 /

                                                                                                                                                                      
                                  Środa –  7  marca  2018
                                      
16 .00 - + Kazimierz, Alfreda Słowik
17.00 -  Nowenna
17.00 - + Alicja Zamośny / greg. 15 /

                              Czwartek  -  8 marca  2018
                                                                         
16.00 - + Ignacy Frąsiak /37r/   
17.00 - /św. Barbara / + Alicja Zamośny / greg. 16 /
                    
                            Piątek – 9 marca  2018

16.00 – Weronika z okazji urodzin
16.30 - Droga Krzyżowa
17.00 - + Alicja Zamośny / greg. 17 /

                              Sobota – 10 marca  2018

16.00 - + Elżbieta Chrobak /od kolejarzy /
17.00 -  /JPII / + Alicja Zamośny / greg. 18 /
                                            
                                Niedziela  –  11 marca 2018

  8.00 -  + Marianna, Piotr Dudek;zm. Dudek, Czuczwara
  8.00 – rez. p. Maksylewicz
11.00 -  + Teresa Sanoka /1r/
12.00 -  + Alicja Zamośny / greg. 19 /
12.00 - + Marcin /17r/, Edward /z ok.im./ zm. Pawula, Jafernik
16.30 -   Gorzkie Żale / cz. III /
17.00 -  + Maria, Józef, Jan Kuś;Czesława, Stanisław Kozłowskich; Adam Kwolik; Ewa, Ryszard Wośko;Monika Klimowicz;  Józefa, Paweł Słomińskich; Edward Zoszczak
  9.30 -  + Bogdanduś /od Towarzystwa Przyjaciół Kamieńczyka /

                            Poniedziałek –  12 marca  2018
                                      
16.00 - + Alicja Zamośny / greg. 20 /
17.00 - + Alfreda /54r/, Kazimierz Słowik



                              Wtorek –  13 marca  2018

16.00 - + Alicja Zamośny / greg. 21 /
17.00 - + Olga Mydłowska
                          
                                  Środa –  14 marca  2018
                                      
16.00 - + Alicja Zamośny / greg. 22 /
17.00 -  Nowenna
17.00 - + Bogdan Duś /od Magdaleny Bardzińskiej /

                          Czwartek  -  15 marca  2018

16.00 - + Alicja Zamośny / greg. 23 /                                                           
17.00 - /B.C/ + Walentyna Mieszało / od koleżanek z dawnej „ Mody „

                            Piątek – 16 marca  2018

16.00 -  + Alicja Zamośny / greg. 24 /
16.00 - + Irena, Tomasz Pokrątka /od Grzegorza z rodziną /
16.30 – Droga Krzyżowa
18.00 - /św. Barbara / msza św. – Ekstremalna Droga Krzyżowa
   
                              Sobota – 17 marca  2018

16.00 -  + Alicja Zamośny / greg. 25 /
17.00 - / JP II /  + W intencji uwolnienia z uzależnień i wytrwanie  w dobrych postanowieniach
                                              
                              Niedziela  –  18 marca 2018 / Rekolekcje /

  8.00 –  + Alicja Zamośny / greg. 26 /
  8.00 - + Helena Kuźmińska; Jania, Zdzisław; zm. z rodziny
11.00  - + Teresa, Józef, Genowefa, Antoni Gondek; Marianna, Władysław  Baran; Adam Halczyk ; zm z tych rodzin           
12.00 - + Stanisława /20r/, Stanisław /14r/ Oleksy; Stanisław, Jan Oleksy
12.00 – + Dariusz, Kazimierz Ciuba
16.30 –  Gorzkie Żale /cz. III /
17.00 - + Alicja Zamośny w 1 rocz. śm.
  9.30 - + Bogdan Duś /od Wioletty i Milana /
 
                             Poniedziałek –  19 marca  2018 / Rekolekcje /
                                      
9.00 – + Józef, Józefa Zubek; Józefa, Antoni Urbanowicz
17.00 – Alicja Zamośny / greg. 27 /

                             Wtorek –  20 marca  2018 / Rekolekcje /

  9.00 – Edyta Stępak w 25 rocz. urodzin
17.00 - + Alicja Zamośny / greg. 28 /
                                                                                                                                                                 
                                  Środa –  21 marca  2018
                                      
16.00 – Alicja Zamośny / greg. 29 /
17.00 - Nowenna
17.00 - + Anna, Józef, Anna Łabędź /rez./
                                                                                                                                                                              
                             Czwartek  -  22 marca  2018

16.00 + Alicja Zamośny / greg. 30 /
17.00 -  /św. Barbara /   Roczna za zmarłych                                                               
                                                                                                                  
                            Piątek – 23 marca  2018 / Droga Krzyżowa ulicami miasta /

17.00 – Genowefa, Zdzisław Ligęza o zdrowie i Boże błog. /od siostrzenicy Magdaleny z rodziną /
17.00 – + Patryk Zamony; Marcin Darłak; zmarłych uczniów

                            Sobota  -  24 marca  2018 / Spowiedź Wielkanocna /

8.30 – W intencji Gabriela o Boże blog. ; za cała rodzinę
8.30 -  O silną wiarę i miłość w naszej wspólnocie parafialnej /2 Róża /rez./
Spowiedź -  9.00  -  10.00       15.00  -  16.00
                                                                                                                              
                              Niedziela  –  25  marca 2018   

  8.00 – rez. p. Ratuszniak
11.00  - + Zofia Maksylewicz /25r/ od syna z rodziną /
12.00  - + Dziadków, rodziców; Kacper, Kamila, Piotr, Franciszka,  Wojciech, Zofia, Lasek; Stanisław,Wincenty,  Anna Janczak
16.30 –  Gorzkie Żale /cz. I /
17.00 – + Bronisława, Jan Sierechan; Edward Łaski; ks. Bolesław Boczan;zm. Sierchan, Konarskich, Witerskich, Maraszkiewicz
  9.30 - /Kam / + Bogdan Duś /Irek Cebula z rodziną /

               
                              Poniedziałek –  26 marca  2018
                                      
18.00 - + Józef Strychacz /5r/rez./

                             Wtorek –  27 marca  2018

18.00 – + Zuzanna, Franciszek, Olga Wojtas; Maria, Jan Kuś;  Adam Kwolik; Józef Gnitecki; Edward Zoszczak
                            
                             Środa –  28 marca  2018 / Sakrament Chorych /
                                      
18.00 + Jolanta Kolt; Stanisława Burzyńska
                                                                                                                                                                              
                             Wielki Czwartek  -  29 marca  2018

18.00 – O zdrowie i Boże błog. dla kapłanów z naszej parafii /1 Róża /

                            Wielki Piątek – 30 marca  2018

16.00 -  Kamieńczyk – Liturgia Krzyża
17.00 -  Międzylesie  – Liturgia Krzyża

                            Wielka Sobota  - 31 marca  2018

22.00 – Liturgia Wielkiej Soboty
23.00 -  Rezurekcje - procesja
            1. + Rodzice: Jan, Katarzyna, Helena Jerzy; zm. Wielickich, Figa
            2.

Odsłon artykułów:
99870

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.