foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

INTENCJE  MSZALNE  - Listopad 2017r   /stan na  1. 11. 2017 /                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                 

Środa  –  1 listopada 2017 / Wszystkich Świętych /

 

  8.00  + Anastazja, Józef Grzegorczyn

  8.00  + Krystyna Kołodziej /od rodziny /

11.00  + Józef/11r/, Andrzej Laicht /rez./

12.00  /św. Barbara / Wypominkowa I

17.00    nie ma mszy świętej

  9.30 /Kamieńczyk/   + Piotr, Adam, Zdzisław Stepak; Zofia, Tadeusz, Stefan Górny

   

Czwartek – 2 listopada 2017 / Dzień Zaduszny /

 

 9.00   /św. Barbara/ + Siostry z 2 Róży; księży i siostry zakonne, które kiedyś pracowały w Międzylesiu

17.00   /św. Barbara/ - Wypominkowa II

16.00  /Kamieńczyk / - Wypominkowa z Kamieńczyka

                           

Piątek –  3 listopada 2017

 

15.00  16.00 Spowiedź / kościół parafialny /

16.00  O zdrowie i Boże błog. dla Ala i Anna z rodziną

17.00   /św. Barbara / - Wypominkowa 1    

 

Sobota – 4 listopada 2017

 

16.00    Róża 

17.00    /św. Barbara / - Wypominkowa 2

17.00    / JP II / msza św. odwołana    

 

Niedziela  –  5 listopada 2017

 

  8.00   + Włodzimierza, Piotra Grela; Irena Lewandowska/21r/; Jan Zieliński/23r/; Genowefa Boryczko /11r/ zm. z tych rodzin; Stanisław /25r/ 

11.00   + Siostry Różańcowe z naszej parafii / 1 Róża /

12.00    Stanisław /1r urodzin /

16.30 - 17.00   Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00   + Alicja Zamośny /od organisty z rodziną /

 9.30   /Kamieńczyk/  + Waldemar, Józefa Juraszek; Eugenia, Mikołaj Lenkiewicz

 

Poniedziałek –  6 listopada 2017

 

16.00   + Kazimierz Kręcichwost /1r/

17.00   /św. Barbara / - Wypominkowa 3

 

Wtorek – 7 listopada 2017

 

16.00  + Henryk Krawiec /2r/; Szczepan Kolczak; Józef Bilik /rez./

17.00   /św. Barbara / - Wypominkowa 4

                                                   

Środa  –  8 listopada 2017

 

16.00  Nowenna 

16.00   /B.C/ + Rodziców, Dziadków i pradziadków /rez./

17.00  /św. Barbara / Wypominkowa 5

                         

Czwartek  -  9 listopada  2017

                                    

16.00   za dusze w czyśćcu cierpiące /4 Róża /

17.00   /św. Barbara / - + Paweł, Zdzisław Bień; Zdzisław Ziętara

 

Piątek –  10 listopada 2017

 

16.00  + Alicja Zamośny /od rodziny Bojdow /

17.00  + Irena Pokrątka /od Anny z rodziną z Anglii /   

 

Sobota – 11 listopada 2017 / Święto Niepodległości /

 

  8.00    Stanisław w 65 rocz. ur.

  8.00   + Franciszek /1r/, Maria

12.00   Za Ojczyznę

  9.30   /Kamieńczyk/ Michał w 13 rocz. ur. i Zuzanna w 8 rocz. ur. /rez./

                 

Niedziela  –  12 listopada 2017

 

  8.00    + Michał /32/, Helena Żołnierkiewicz; Danuta Mazurkiewicz; Zdzisława/12/; Antonina, Jan Dudek; zm. z tych rodzin /rez./

 11.00   + Zofia, Wojciech, Jan, Józef, Maria, Wojciech Lasek; Wincenty Janczak; Stanisław, Anna, Elżbieta, Bronisława

              Stanisława Pokrątka;Anna, Antoni; Bojda Franciszek, Franciszka 

 12.00   + Piotr Zięba / 35r ur./; zm. Zięba, Mańkowski

17.00    + Piotr Stępak

  9.30   /Kamieńczyk/  + Irena Pokrątka; Anna, Tomasz, Dariusz, Jolanta, Monika, Mateusz

                                                                         

Poniedziałek – 13 listopada 2017

16.00  + Irena Pokrątka /od siostry Haliny z rodziną /
17.00  + Zdzisław Sikora /od koleżanki /
                           
Wtorek – 14 listopada 2017
 
16.00  + Irena Pokrątka /od Danuty Strychacz z córkami /
17.00   Do Matki Bożej Szensztackiej w intencji rodzin                  
 
Środa – 15 listopada  2017
 
16.00    + Genowefa, Kazimierz Aleksandrowicz; Józef, Zbigniew Zubek; Józefa, Polikarp Siwy; Helena Furmańska; Jan Mielniczuk;  Adam Marynowicz  
17.00    Nowenna
17.00    + Elżbieta Chrobak /od Mieczysława z rodziną /
                               
Czwartek  - 16 listopada 2017
 
 16.00   + Wladysława Falińska /od rodziny Stępak /
 17.00    /św. Barbara / + Elżbieta Chrobak /od koleżanek i kolegów /
18. 00    Seminarium Odnowy  Wiary / kościół parafialny /

 Piątek –   17 listopada 2017

16.00  + Janina, Franciszek Chrobak
17.00  + Tadeusz Kidacki / od przyjaciół z pracy /
                            
Sobota  -  18 listopada 2017

16.00   + Patryk Zamośny / od koleżanek /
17.00    /JPII / O dobre życie i wytrwanie w dobrych postanowieniach
    
Niedziela  –  19 listopada 2017    
                      
  8.00   + Anna, Kazimierz Piątek; Maria Trela
11.00   + Apolonia, Waleria, Henryka, Michał, Jan Makowski; Aneta, Henryk Drabek
12.00   + Teresa, Józef , Genowefa, Antoni, Marian Gondek; Marianna,Władysław Baran ; Adam Halczyk; zm. z rodziny
17.00   + Władysław /8r/
  9.30   /Kamieńczyk/  + Michał,Maria, Jan, Ryszard, Piotr Harasińskich /rez./

 Poniedziałek –  20 listopada 2017

16.00   + Zdzisław Sikora /od rodziny Olejnik /
17.00   + Elżbieta Chrobak / od przyjaciół /
 
Wtorek – 21 listopada 2017

16.00    + Elżbieta Chrobak /od rodziny z Przemyśla /
17.00    + Kazimiera, Stanisław Biernackich;  zm Biernackich, Kajko /rez./
                                                   
Środa  –  22 listopada 2017

16.00   Nowenna  
16.00  + Katarzyna Falińska /21/rez./
17.00   /JP II – papieska / + Henryk Krajciewicz /rez./

 Czwartek  – 23 listopada 2017

16.00   + Dariusz Ciuba
17.00 /św. Barbara/  + Agnieszka Duszkiewicz /od rodziny /

 Piątek  – 24 listopada  2017

16.00   + Władysław Kidacki /9r/rez./
17.00    Za żywych i zmarłych mieszkańców Pl. Wolności 32 - 41

Sobota   – 25 listopada 2017

16.00   + Stanisław Gałka /z ok. ur./rez./
17.00   /JPII / + Alicja Zamośny /od organisty z rodziną /
             
Niedziela – 26 listopada 2017

  8.00  + Fiński, Frąsiak, Miga /rez./
11.00  + Renata Szubert /3r/
12.00  + Antoni Gwóźdz /1r//od dzieci/ rez./                  
17.00  + Leokadia, Zygmunt Ślaskich; Stefania, Zygmunt /od córek/rez./
  9.30  /Kamieńczyk/   + Witold, Anna Patro
                

 Poniedziałek – 27 listopada 2017

16.00  + Agnieszka Duszkiewicz /od rodziny/
17.00  + Jerzy Szuba /od żony z dziećmi /

Wtorek – 28 listopada 2017

16.00  + Bolesław /16r/, Jan, Marianna
17.00  + Henryk Stankiewicz /od Władysława i Anny z rodziną /

 Środa  –  29  listopada 2017

16.00   O blog. Boże i opiekę M. Bożej dla mieszkańców Smreczyny
17.00   Nowenna
17.00   + Gałka Stanisław ; Gałka, Galica

Czwartek  –  30  listopada 2017

16.00  + Jan Mazie /29/; rodzice, bracia, siostry; Stachowicz, Maziec
17.00  / św. Barbara/   Roczna za zmarłych

Odsłon artykułów:
37754

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.