foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU /20 października 2019/

  1.  
  2. Dzisiaj przypada Dzień Misyjny, zbiórka ofiar do puszek na misje. Z góry serdecznie dziękujemy za wsparcie tej pięknej inicjatywy. Jest to też dzień liczenia wiernych na mszach św. i przystępujących do Komunii św.
  3. We wtorek /22 października/ wspomnienie św. Jana Pawła II. Jest to dzień odpustu w kościele św. Jana Pawła II. Dlatego w tym dniu serdecznie zapraszamy na Uroczystą Mszę św. o godz. 17 właśnie do tego kościoła. W tym dniu nie będzie Mszy św. w kościele parafialnym o godz. 18. Różaniec w tym dniu wyjątkowo o godz. 16:30 w kościele św. Jana Pawła II.
  4. Różaniec w tygodniu codziennie po Mszy św. o godz. 17, a w niedzielę o godz. 16:30.
  5. Pragniemy poinformować, że osoby udające się na pielgrzymkę lotniczą do Rzymu spotykają się na lotnisku we Wrocławiu w najbliższą sobotę o godz. 10.
  6. Nadal można zabierać z kościoła kartki wypominkowe. Wypełnioną kartkę prosimy włożyć w kopertę i wrzucić do skrzynki, która jest wystawiona od dnia dzisiejszego.  W tym roku będzie trochę inny porządek wypominek. Będziemy przychodzili ulicami wg wyznaczonej kolejności. Każdego dnia mieszkańcy kilku ulic będą zapraszani do modlitwy wypominkowej za swoich zmarłych. Msze wypominkowe będą tak jak wcześniej sprawowane w kościele św. Barbary.  Porządek Mszy wypominkowych podamy w następną niedzielę. Z góry serdecznie dziękujemy za ofiary składane przy okazji wypominek.
  7. W dzisiejszą niedzielę przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają ofiary na prace remontowe w naszej parafii. Wciąż wykonujemy nowy dach nad przedsionkiem kościoła parafialnego.
  8. W następną niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 12 rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku do pierwszej Komunii św. Po Mszy krótkie spotkanie organizacyjne.
  9. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie kościoła. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. 1000-lecia.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasze diecezjalne Tygodniki – Gościa Niedzielnego i Niedzielę.
Odsłon artykułów:
292033

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.