25 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU /22 września 2019/

1. Zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 12 rodziców dzieci pragnących w tym roku szkolnym przystąpić do I Komunii świętej. Po Mszy spotkanie organizacyjne.
  2. Jutro /23 września/ wspominamy św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  3. W czwartek o godz. 18 w Kościele św. Barbary Msza św. roczna za zmarłych.
  4. W piątek /27 września/ wspominamy św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
  5. W sobotę /28 września/ wspominamy św. Wacława, męczennika.
  6. Zapraszamy na drugie spotkanie Kursu ALPHA. Odbędzie się ono w najbliższy czwartek /26 września/ o godz. 18:30 w sali OSP. Prosimy tak zaplanować czas, żeby udało się każdemu z nas wziąć udział w tym ważnym wydarzeniu.
  7. Po przerwie wakacyjnej serdecznie zapraszamy młodzież na spotkanie duszpasterstwa GPS. Odbędzie się ono w najbliższy piątek /27 września/ o godz. 19 w salce na plebani.
  8. W następną niedzielę /29 września/ zapraszamy młodzież wraz z rodzicami klas szóstych SP, którzy rozpoczynają swoje przygotowanie do sakramentu bierzmowania oraz młodzież i rodziców klas ósmych SP i klas pierwszych szkoły ponadpodstawowej, którzy w tym roku mają przyjąć ten sakrament. Po Mszy św. odbędzie się krótkie spotkanie.
  9. Także w przyszłą niedzielę przypada odpust kościoła św. Michała Archanioła w Kamieńczyku. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 9:30.
  10. Jest już dostępna Książka Intencji na 2020 rok. Można zamawiać Msze św. na przyszły rok. Jeżeli ktoś chciałby robić rezerwację większej ilości Mszy św. to zachęcamy do zrobienia tego w kancelarii parafialnej.
  11. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie kościoła. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Warszawskiej.
  12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasze diecezjalne Tygodniki – Gościa Niedzielnego i Niedzielę.
200761