foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

Ostatnio dodane

bc053.jpg

INTENCJE  MSZALNE  -  czerwiec 2019   /stan na  2. 06. 2019 /


„Nabożeństwo Czerwcowe”   - w tygodniu po mszy św. o godz. 17.00
                                                   - w niedzielę o godz. 16.30    
 ========================================================                                                                        
                               
 Sobota  -  1 czerwca  2019
                                                                         
17.00   Róża
18.00  /JP II/ + Rodzice: Antoni, Władysława Osieccy;  Jan, Małgorzata Dudzicz; Genowefa Kozłowska

 Niedziela  – 2 czerwca  2019

  8.00  + Janina, Jakub Makarskich; Maria, Władysław Kulbaka;   zm. z rodziny
  8.00   Anna – o błog. Boże i dary Ducha św.
11.00  O zdrowie i błog. Boże dla Ojca św, biskupów i kapłanów /1 Róża /
12.00  + Jan, Władysław, Halina, Tekla, Wojciech Smutek; zm. z rodz.
16.30   „ Nabożeństwo Czerwcowe”
17.00  + Monika Duch /23r/; zm. z rodziny
  9.30  /Kamieńczyk/  + Janina Sycz; Władysław Czechowski                                                  
                                                  
 Poniedziałek – 3 czerwca  2019
                                      
17.00   + Jan Pankiewicz; Antonina Sowiak; dusze w czyśćcu /rez./
18.00  + Grażyna Drążkowska / od pracowników ZDEL /

Wtorek –  4 czerwca  2019

17.00   Za dzieci i młodzież o mądre wybory / 3 Róża /rez./            
18.00  + Tadeusz, Krystyna Dudek / od Janusza /
                                                                                                                                                                            
 Środa –  5 czerwca  2019
                                      
17.00   + Janina Krutkiewicz / od rodziny Zamośny /   
17.30  „Nabożeństwo Czerwcowe”
18.00  Nowenna
18.00  

Czwartek  -  6 czerwca   2019
                                                                   
17.00  Łukasz Resztek w 8rocz. urodzin
18.00  /św. Barbara / + Jan, Agnieszka, Antoni, Józef, Katarzyna, Zuzanna Chromicz; Józef, Zofia, Tomasz, Antoni, Władysław,   Stanisław, Tomasz, Irena, Anna Pokrątka                        
                                
Piątek – 7 czerwca  2019
 
16.00 - 17.00  spowiedź
17.00  O Boże błog. dla Grażyny z okazji Dnia Matki; za Krzysztofa z okazji urodzin o łaskę ożywienia wiary
17.00  + Janina Krutkiewicz / od Sybiraków /rez./
17.30  „Nabożeństwo Czerwcowe”

Sobota – 8 czerwca  2019  

15.00  Międzylesie – msza św. ślubna
17.00  + Anna Łabędź / z ok. ur./ rez./
18.00   /JPII /  Renata i Stanisław z okazji 30 rocz. ślubu
                                              
Niedziela  –  9 czerwca 2019   

  8.00   Mateusz Worosz /10 rocz. ur./; za rodziców / 11 rocz. ślubu /rez./
11.00   Elżbieta z okazji urodzin
12.00
16.30   „ Nabożeństwo Czerwcowe „
17.00   + Zofia, Wiesława, Michał, Henryk, Ryszard, Antoni Kościelniak;   Władysława, Leszek, Stefan, Henryk Stasiak /rez./
  9.30 /Kamieńczyk/ + Robert, Anna; zm. z rodziny Odżga, Romaniuk

Poniedziałek –  10 czerwca 2019
                                      
17.00  + Franciszek Kiełbasa; Stanisława, Stanisław
18.00  + Maria Korotusz /11r/                              

Wtorek – 11 czerwca  2019
 
17.00  + Wacława Bardzińska / od Wladysław Pokrątka z rodziną /
17.00  + Ura Marian  / od Włodzimierza /

Środa –  12 czerwca  2019
   
17.00 -  Sakrament Bierzmowania

Czwartek  -  13 czerwca  2019

19.00 – Nabożeństwo Fatimskie
19.00  + Adolf Zamśny
                         
Piątek  -  14 czerwca  2019

17.00  + Zofia Durazińska  /z ok. im. i ur./rez./
18.00  + Michał, Olga, Józef, Wincenty, Maria Maćkała;  Katarzyna Maksymiec
 
Sobota  -  15 czerwca  2019                             

14.00 - Kamieńczyk - ślubna
17.00   Czesława i Józef Pyclik w 60 rocznicę ślubu
18.00   /JPII / O uwolnienie z uzależnień i wytrwanie w dobrych    postanowieniach
                                             
 

Niedziela  –  16 czerwca 2017 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

800

1)     W 70 rocznice urodzin mamy o łaskę zdrowia i Boże Błogosławieństwo

2)      + Edward 7 r.śm; +Marcin oraz zmarli z rodziny PAWULA I JAFERNIK

930

/Kamieńczyk/  + Michał, Maria, Jan, Ryszard, Weronika, Piotr,  Andrzej Harasiński

1100

+ Maria; + Mikołaj DZINKOWSKI; +Weronika HAJTAŁOWICZ; +LEOPOLD

1200

I KOMUNIA ŚWIĘTA – W INTENCJI DZIECI I ICH RODZICÓW

1700

+ Radosław Pacek /18r/; Ksawery, Bogdan Wybraniec;   Krystyna, Tadeusz Czopko

Poniedziałek, 17 czerwca 2019

1700

W intencji mieszkańców ul. Chrobrego 1 ABCD – ZA ŻYWYCH I ZMARŁYCH

1800

+ Adela + Bronisław DĄBROWA

Wtorek,18 czerwca 2019

1700

WIESŁAW - o Boże błogosławieństwo

1800

Do Matki Bożej SZENSZTACKIEJ – W INTENCJI RODZIN

Środa, 19 czerwca 2019

800

W intencji dzieci i młodzieży oraz nauczycieli i wychowawców -dziękczynna za rok szkolny

1700

JOANNA I MARIUSZ z okazji 18 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa - [46 rocznica urodzin Mariusza]

1800

MARTA I ANDRZEJ z okazji 15 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa

Czwartek – Uroczystość Bożego Ciała, 20 czerwca 2019

800

1)     + Franciszek + Antonina + Jan TWARDOWSCY; + Małgorzata + Zbigniew KASZA

2)     + Lucyna BOCHEŃSKA; +RODZICE + TEŚCIOWIE

1100

1)     W podziękowaniu za dar życia  JAN 1 ROCZICA URODZIN; SANDRA 12 ROCZNICA URODZIN

2)     + Antonina +Jan + Wojciech SOWIAK

1600

RAFAŁ i IRENA z okazji 21 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa; 

KATARZYNA, IRENA, EUGENIUSZ w dniu urodzin

Piątek, 21 czerwca 2019

1700

Dziękczynna za otrzymane łaski

1800

+Izabela + Stanisław +Izabela

Sobota, 22czerwca 2019

1500

ŚLUB

1700

+ Weronika URBAŃCZYK

1800

KOŚCIÓŁ św. Jana Pawła II + Maria + Emil SŁOMIŃSCY; + Genowefa + Stanisław LANDWAROWSCY

   

 

XII NiedzielA ZWYKŁA, 23 czerwca 2019

800

+ Jan + Władysław oraz zmarli z rodziny RATUSZNIAK i KWOLIK

930

MARZENA i DAWID 5 rocznica ślubu oraz za syna ALEKSANDRA

1100

+Antonina +Zdzisława +Jan DUDEK +Danuta Mazurkiewicz oraz za zmarłych rodziców i dziadków

1200

+Ludwik +Ludwika MACKIEWICZ oraz za zmarłych z rodziny KOROLEWICZ, KURDASKI i KOCHAJ

1700

+Anna +Stanisław +Jan DUZIAK +Leopold +Weronika +Stanisław HAJTAŁOWICZ

Poniedziałek, 24 czerwca 2019

1700

+Zenon JAGIEŁŁO (z ok. imienin i dnia ojca) - rez

1800

+Antonina +Tadeusz +Franciszka +Antoni +Waleria +Józef +Elżbieta +Maciej +Władysław MICHUŁKA

Wtorek,25 czerwca 2019

1700

+ Wacława  BARDZIŃSKA /od Marka z żoną/

1800

+ Aniela KĘPA /85 rocznica ziemskich urodzin/

Środa, 26 czerwca 2019

1700

Jan ŁABĘDZ z okazji 85 rocznicy urodzin

1800

+Mariusz ZAJĄC /1 rocznica śmierci/

Czwartek 27 czerwca 2019

1700

+Władysław POKRĄTKA

1800

MSZA św. ROCZNA – KOŚCIÓŁ ŚW. BARBARY

Piątek, 28 czerwca 2019

1700

KAMILA i JAN JAGIEŁŁO – 50 rocznica ślubu

1800

Za dzieci i młodzież, nauczycieli i wychowawców oraz katechetów o łaskę dobrego wypoczynku /2 róża/

UROCZYSTOŚĆ św. App. Piotra i Pawła, Sobota 29czerwca 2019

900

+Zbigniew ZARÓWNY /7r.śm/

1800

KOŚCIÓŁ św. Jana Pawła II    + Piotr STĘPAK / w rocznicę ziemskich urodzin/

 

Odsłon artykułów:
200747

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.