foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

INTENCJE  MSZALNE  -  czerwiec 2019   /stan na  2. 06. 2019 /


„Nabożeństwo Czerwcowe”   - w tygodniu po mszy św. o godz. 17.00
                                                   - w niedzielę o godz. 16.30    
 ========================================================                                                                        
                               
 Sobota  -  1 czerwca  2019
                                                                         
17.00   Róża
18.00  /JP II/ + Rodzice: Antoni, Władysława Osieccy;  Jan, Małgorzata Dudzicz; Genowefa Kozłowska

 Niedziela  – 2 czerwca  2019

  8.00  + Janina, Jakub Makarskich; Maria, Władysław Kulbaka;   zm. z rodziny
  8.00   Anna – o błog. Boże i dary Ducha św.
11.00  O zdrowie i błog. Boże dla Ojca św, biskupów i kapłanów /1 Róża /
12.00  + Jan, Władysław, Halina, Tekla, Wojciech Smutek; zm. z rodz.
16.30   „ Nabożeństwo Czerwcowe”
17.00  + Monika Duch /23r/; zm. z rodziny
  9.30  /Kamieńczyk/  + Janina Sycz; Władysław Czechowski                                                  
                                                  
 Poniedziałek – 3 czerwca  2019
                                      
17.00   + Jan Pankiewicz; Antonina Sowiak; dusze w czyśćcu /rez./
18.00  + Grażyna Drążkowska / od pracowników ZDEL /

Wtorek –  4 czerwca  2019

17.00   Za dzieci i młodzież o mądre wybory / 3 Róża /rez./            
18.00  + Tadeusz, Krystyna Dudek / od Janusza /
                                                                                                                                                                            
 Środa –  5 czerwca  2019
                                      
17.00   + Janina Krutkiewicz / od rodziny Zamośny /   
17.30  „Nabożeństwo Czerwcowe”
18.00  Nowenna
18.00  

Czwartek  -  6 czerwca   2019
                                                                   
17.00  Łukasz Resztek w 8rocz. urodzin
18.00  /św. Barbara / + Jan, Agnieszka, Antoni, Józef, Katarzyna, Zuzanna Chromicz; Józef, Zofia, Tomasz, Antoni, Władysław,   Stanisław, Tomasz, Irena, Anna Pokrątka                        
                                
Piątek – 7 czerwca  2019
 
16.00 - 17.00  spowiedź
17.00  O Boże błog. dla Grażyny z okazji Dnia Matki; za Krzysztofa z okazji urodzin o łaskę ożywienia wiary
17.00  + Janina Krutkiewicz / od Sybiraków /rez./
17.30  „Nabożeństwo Czerwcowe”

Sobota – 8 czerwca  2019  

15.00  Międzylesie – msza św. ślubna
17.00  + Anna Łabędź / z ok. ur./ rez./
18.00   /JPII /  Renata i Stanisław z okazji 30 rocz. ślubu
                                              
Niedziela  –  9 czerwca 2019   

  8.00   Mateusz Worosz /10 rocz. ur./; za rodziców / 11 rocz. ślubu /rez./
11.00   Elżbieta z okazji urodzin
12.00
16.30   „ Nabożeństwo Czerwcowe „
17.00   + Zofia, Wiesława, Michał, Henryk, Ryszard, Antoni Kościelniak;   Władysława, Leszek, Stefan, Henryk Stasiak /rez./
  9.30 /Kamieńczyk/ + Robert, Anna; zm. z rodziny Odżga, Romaniuk

Poniedziałek –  10 czerwca 2019
                                      
17.00  + Franciszek Kiełbasa; Stanisława, Stanisław
18.00  + Maria Korotusz /11r/                              

Wtorek – 11 czerwca  2019
 
17.00  + Wacława Bardzińska / od Wladysław Pokrątka z rodziną /
17.00  + Ura Marian  / od Włodzimierza /

Środa –  12 czerwca  2019
   
17.00 -  Sakrament Bierzmowania

Czwartek  -  13 czerwca  2019

19.00 – Nabożeństwo Fatimskie
19.00  + Adolf Zamśny
                         
Piątek  -  14 czerwca  2019

17.00  + Zofia Durazińska  /z ok. im. i ur./rez./
18.00  + Michał, Olga, Józef, Wincenty, Maria Maćkała;  Katarzyna Maksymiec
 
Sobota  -  15 czerwca  2019                             

14.00 - Kamieńczyk - ślubna
17.00   Czesława i Józef Pyclik w 60 rocznicę ślubu
18.00   /JPII / O uwolnienie z uzależnień i wytrwanie w dobrych    postanowieniach
                                             
 Niedziela  –  16 czerwca 2017

  8.00  + Alfreda Petelicka w 1 rocz. śm.
11.00   rez.
12.00   I KOMUNIA ŚWIĘTA
17.00  + Radosław Pacek /18r/; Ksawery, Bogdan Wybraniec;   Krystyna, Tadeusz Czopko
  9.30  /Kamieńczyk/   + Michał, Maria, Jan, Ryszard, Weronika, Piotr,  Andrzej Harasiński

Odsłon artykułów:
153137

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.