foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

INTENCJE  MSZALNE  - maj 2019r   /stan na  12. 05. 2019 /   
 
„Nabożeństwo Majowe”   - w tygodniu po mszy św. o godz. 17.00
                                             - niedzielę o godz. 16.30    
 ========================================================
Środa – 1 maja 2019
 
9.00 -  Nowenna
9.00 -  + Bogumiła Mazur / greg. 9  /                           
     
Czwartek  - 2 maja 2019
 
17.00 - + Dariusz w 2 rocz. śm.
18.00 - /św. Barbara/  + Bogumiła Mazur / greg. 10  /                                                      
                   

Piątek – 3 maja  2019 / Królowej Polski /

  8.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 11  /   
  8.00 – Karolina w 18 rocznicę urodzin
12.00 – Za Ojczyznę     
  9.30 - /Kamieńczyk/ + Marianna, Mieczysław Kucharczyk ;  zm. Kucharczyk, Czuczwara                   

Sobota – 4 maja  2019

17.00 -  Róża
18.00 - /JPII / + Bogumiła Mazur / greg. 12  /                           

Niedziela  –  5 maja 2019

  8.00 – Za naszą młodzież, by szła drogą Jezusa i Maryi / 1 Róża /
11.00 – W intencji Anny o Boże błog. i dary Ducha św.
12.00 - + Irena /z ok. im./, Marek, Emil, Ryszard /rez./
16.30 – „ Majówka”
17.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 13  /                           
  9.30 – /Kamieńczyk/  Piotr i Katarzyna Para w 4 rocz. urodzin

Poniedziałek – 6 maja 2019

17.00 - + Tadeusz Bojda /31r/
18.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 14  /    
                       
Wtorek –  7 maja 2019   
17.00 -  + Grzegorz
18.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 15  /                                                                                                                                                                                                     
               
Środa –  8 maja 2019 - św. Stanisława bp patrona diecezji
                                      
  9.00 - + Olga Święc /21r/; zm. Hanus; Jerzy Hryc; Dominik Burniak;  Julian, Józefa Chruściel
17.00 - + Adam Białokryty; zm. z rodziny
17.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 16  /     
                                                                                   
Czwartek  –  9 maja 2019
                                  
17.00 - + Tomasz /8r/rez./
18.00 / św. Barbara / - + Bogumiła Mazur / greg. 17  /                           
18.30 - /B.C/ msza św. Wspólnoty Modlitewnej
                                                              
Piątek – 10 maja 2019

17.00 – + Stanisław Gałka
18.00 – + Bogumiła Mazur / greg. 18  /                           

Sobota – 11 maja 2019  

17.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 19  /                           
17.00 -  /JPII / + Zofia Kozłowska/34r/; Maria / 23 r/,   Bolesław / 23r /Pawłowicz
                                     
Niedziela –  12 maja 2019

  8.00 – Franciszek Worosz w 5 rocznicę urodzin /rez./
  8.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 20  /                           
11.00 – O zdrowie  i Boże błog. dla Marka w 7 rocz. urodzin;  za Nikolę i rodziców
12.00 - + Barbara, władysław Bańkowskich; Andrzej, Józef, Władysława,  Maria, Piotr Bera; ks. Teofil Milanówka; Tadeusz Polasik;
             Henryk Krawiec; Józef Bilik; dusze w czyśćću
16.30 - Nabożeństwo Majowe
17.00 - + Rodziców i rodzeństwo z rodz. Lasek i Janczar /rez./
  9.30 – /Kamieńczyk/    rez. p. Kozłowski

Poniedziałek –  13 maja 2019
                                      
19.00 – Nabożeństwo Fatimskie
                             
Wtorek –  14 maja 2019  

17.00 -  + Bogumiła Mazur / greg. 22  /                           
18.00 -  + Anna Jarek /21r/; zm. Jarek;Krystyna Rycombel,  
                                                                                                                                                                                         
Środa –  15 maja  2019
                                      
17.00 - + Władysława Falińska
ok. 17.30 – Nabożeństwo Majowe
18.00 - Nowenna
18.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 23  /                           
             
Czwartek  -   16 maja  2019
                                                                         
17.00 -  + Władysław /19r/, Józefa /13r/ rez./
18.00 – /św. Barbara/ + Bogumiła Mazur / greg. 24  /                           
           
Piątek  -  17 maja  2019

17.00 - + Władysława, Antoni Kisiel;Helena, Franciszek Słowik /rez./
18.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 25  /                           
 
Sobota  -  18 maja  2019
                           
17.00 - Do M. B. Szensztackiej w intencji rodzin
17.00 - Bogumiła Mazur / greg. 26  /                           
18.00 - / JPII / O błog. i wytrwanie w dobrych postanowieniach                            
                                           
Niedziela  –  19 maja 2019

  8.00 – rez. p. Ratuszniak
11.00 – Dominik Ruczaj w 15 r.ur;  za brata Kacpra i rodziców
12.00 - + Adam Kwolik w 6 rocz. śm.
16.30 -  Nabożeństwo Majowe
17.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 27  /                           
  9.30 - /Kamieńczyk/    + Zofia /im./ Józef Polaków; Anna, Józef Łaptosz /rez./

 
                             
                             

Odsłon artykułów:
144804

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.