foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

INTENCJE  MSZALNE  - kwiecień 2019   /stan na 19. 04. 2019/                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

                              Poniedziałek – 1 kwietnia  2019

17.00 - + Maria Sipowicz / od Marii Oleksy /                              
18.00 - +  Bogdan Duś / greg. 20  /                           
              
                                Wtorek – 2 kwietnia 2019

17.00 - + Bogdan Duś / greg. 21  /
18.00 - + Grażyna Drążkowska / od sąsiadów /
 
                                Środa – 3 kwietnia  2019

17.00 - + Bogdan Duś / greg. 22  /
18.00 – Nowenna
18.00 - W intencji księży  i ich rodzin o obfite łaski    i opiekę Matki Najświętszej

                             Czwartek  -  4 kwietnia  2019
                                        
17.00 - + Jan Skóra
17.00 - /św. Barbara/ + Bogdan Duś / greg. 23  /

                              Piątek –  5 kwietnia 2019

16.00 – 17.00 Spowiedź w kościele parafialnym
17.00 -  + Bogdan Duś / greg. 24  /
17.00 - + Tadeusz, Krystyna Dudek / od Krzysztofa z rodziną /
17.30 – Droga Krzyżowa
18.00 – Msza św. „ EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA „
 
                              Sobota – 6 kwietnia  2019

17.00 – Róża
18.00 - /JPII/ + Bogdan Duś / greg. 25  /
                                                
                                  Niedziela  –  7 kwietnia 2019

  8.00 -  + Aleksander Bardziński / od ul. Sobieskiego /
  8.00 - + Kazimiera, Danuta, Stanisław Biernacki; z. Biernacki, Kajko
11.00 -  + Janusz Janiszewski /11r/; zm. z rodziny
12.00 - + Marek / z ok. im. i ur. /
12.00 – W intencji Roberta / dziękczynno – błagalna /
17.00 -  +  Agnieszka Bardzińska /od Małgorzaty i Kazimierza Mistasz /
  9.30 -  /Kamieńczyk/   + Bogdan Duś / greg. 26  /
                                                                       
                                 Poniedziałek – 8 kwietnia  2019

17.00 - + Patryk Zamośny; Marcin Darłak; zmarłych uczniów                               
18.00 - + Bogdan Duś / greg. 27  /
       
                             Wtorek – 9 kwietnia 2018

17.00 - + Bogdan Duś / greg. 28  /                           
18.00 - + Maria Sipowicz / od Krystyny i rodziny Tokarz /

                                 Środa – 10 kwietnia 2019
 
17.00 - + Bogdan Duś / greg. 29  /               
18.00 -  Nowenna
18.00 -  Janina w 84 rocznicę urodzin
     
                             Czwartek  - 11 kwietnia 2019
 
17.00 - + Zamośny Patryk, Tomasz Jodłowski, Daniel Kralka                                     
18.00 - /św. Barbara/ + Bogdan Duś / greg. 30  /
                   
                            Piątek – 12 kwietnia  2019

17.00 - + Krystyna /5r/, Zdzisław /26r/ Okrutny; zm. rodziców,  rodzeństwo z obu stron /rez./
17.00 - + Krutkiewicz Janina / od rodziny Odżga /
17.30 - DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA

                            Sobota – 13 kwietnia  2019 / Spowiedź wielkanocna /

8.30 -  + Patryk Zamośny
8.30 -  W intencji Krzysztofa i całej rodziny o łaskę wiary /rez./

SPOWIEDŹ    9.00  -  10.00            15.00  - 16.00                       

              Niedziela  –  14 kwietnia 2019 / Niedziela Palmowa /

  8.00 -  + Maria, Jan Kuś; Adam, Henryk, Jan, Genowefa Kwolik;  Edward Jamrozik                      
11.00 -  + Marcin, Tomasz Darłak / obaj 2r /
12.00 -  + Tomasz Jodłowski /4r/
12.00 – O zdrowie i Boże błog. dla Jadwigi i Zbigniewa z okazji  22 rocznicy ślubu
17.00 - + Władysław, Bogusław Duś
  9.30 – /Kamieńczyk/    rez. Skarba

                             Poniedziałek – 15 kwietnia  2019

17.00 – Do Matki Bożej Szensztackiej w intencji rodzin
       
                             Wtorek – 16 kwietnia 2019

18.00 - + Janina Krutkiewicz / od wnuczki Anny /
18.00 – Za parafian i ofiarodawców

                                 Środa – 17 kwietnia 2019 / Dzień Chorych /
 
18.00 -  + Anna, Michał /35r/, Stanisław, Jan Zielińskich
18.00 - + Janina Krutkiewicz / od córki Wandy /

     
                             Wielki Czwartek  - 18 kwietnia 2019
 
18.00 – O zdrowie i błog, Boże dl naszych kapłanów / 1 Róża /                                   
18.00 - + Michał, Marianna Filińska /od córki i synów z rodzinami /
                   
                            Wielki Piątek – 19 kwietnia  2019

16.00 - Kamieńczyk – Liturgia Krzyża
18.00 - Międzylesie – Liturgia Krzyża

                            Wielka Sobota – 20 kwietnia  2019

21.00 – Wigilia Paschalna / Rezurekcje /

1. O Boże błog.  i opiekę M.Bożej dla Kamili w 19 rocz. urodzin  i światło Ducha św. na czas egzaminów maturalnych

2. + Czesław Urbaniak / od syna Wojciecha z rodziną /

                             Niedziela Wielkanocna  –  21 kwietnia 2019

  8.00 -  msza święta odwołana
11.00 -  + Patryk Zamośny; Tomasz Jodłowski /rez./
11.00 – Daniel Głąb w 20 rocznicę urodzin /od babci /rez/
12.00 – O zdrowie i błog. Boże, opiekę M. Bożej, światło Ducha św.   dla Urszuli i Zdzisława w 45 rocz. ślubu; za najbliższych
12.00 – W intencji Marii z okazji urodzin o Boże błog. i opiekę  M. Bożej /rez./
17.00 -  + Olga, Józef Mydłowskich; Jolanta Kołt; Józef Ruczaj; Krystyna, Roman, Maria, Jan Rak; Maria, Jan Kisiel;  zm. z tych rodzin
  9.30 - /Kamieńczyk/   + Bronisława, Jan Sierechan; Edward Łaski;  zm. Sierechan, Konarski, Maraszkiewicz, Witebskich
                                                                       
                      Poniedziałek Wielkanocny – 22 kwietnia  2019

8.00 - + Danuta Włodarczyk / od księży z parafii /                              
8.00 – Anna – o zdrowie i błog. Boże; madrość w życiu / rez./
11.00 - + Czesław, Bazyli Breczko /od wnuczki z rodziną /
11.00 – Joanna i Tadeusz w 30 rocz. ślubu
12.00 - + Zofia, Antoni, Barbara, Czesław Długosz; Jan, Antoni,  Janina Malickich; Józef Muczyński
12.00 Dziękczynna za życie dl Adama, z prośbą o życie wieczne /rez./
17.00 / św. JPII / + Rodziców, pradziadków; Wojciech, Zofia, Józef, Maria,  Jan, Wojciech Lasek; Franciszka, Anna, Stanisław,  Anna, Bronisława, Stanisława, Elżbieta, Stanisław,  
                               Czesława Janczak
9.30 - /Kamieńczyk/   + Helena Jarska / od pracowników ZDEL /
       
                             Wtorek – 23 kwietnia 2019

17.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 1  /                           
18.00 - + Ura Jacek, Marian / od Krzysztofa /

                                 Środa – 24 kwietnia 2019
 
17.00 - + Henryk Krawiec; Worosz Tomasz /rez./               
18.00 -  Nowenna
18.00 -  + Bogumiła Mazur / greg. 2  /                           
     
                             Czwartek  - 25 kwietnia 2019
 
17.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 3  /                                                      
18.00 - /św. Barbara/  - Roczna za zmarłych
                   
                            Piątek – 26 kwietnia  2019

17.00 - + Kazimierz, Alfreda Słowik /rez./
17.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 4  /                           

                            Sobota – 27 kwietnia  2019

17.00 -  + Bogdan Gackowski; Gackowski, Wawak, Iwanejko, Bielańskich
18.00 - /JPII / + Bogumiła Mazur / greg. 5  /                           


                             Niedziela  –  28 kwietnia 2019

  8.00 - + Helena Jarska / od organisty /rez./
  8.00 - + Jan Pietraszuk / w rocz. śm./                   
11.00 - + Jan Gawlik /11r/; zm. z rodziny
12.00 - + Julia z okazji chrztu
12.00 - + Olga, Józef Mydłkowski; Jolanta Kolt; Józef Ruczaj;Krystyna, Roman, Maria, Jan Rak; Maria, Jan Kisiel;
                zm. z tych rodzin; dusze w czyśćcu
17.00 - + Bogusław Tomasz Lewandowskich
  9.30 - /Kamieńczyk/   + Bogumiła Mazur / greg. 6  /                           

                             Poniedziałek – 29 kwietnia  2019

17.00 - + Wojciech, Antonia, Jan Sowiak
18.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 7  /                           
       
                             Wtorek – 30 kwietnia 2019

17.00 - + Bogumiła Mazur / greg. 8  /                           
18.00 – Za chorych, niepełnosprawnych o zdrowie i siły  do przezwyciężenia trudności / 2 Róża / rez./

Odsłon artykułów:
173846

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.