foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

INTENCJE  MSZALNE  - marzec 2019   /stan na  22. 03. 2019 /

                                Piątek – 1 marca 2019

16.00 – 17.00  Spowiedź w kościele parafialnym
17.00 -  + Ignacy Frąsiak /38r/                 

                             Sobota – 2 marca 2019

10.00 - / JPII / W intencji Żołnierzy Niezłomnych, z prośbą o błog. Boże   dla Ojczyzny
17.00 - / B.C / Róża
17.00 -  / JP II / + Józef Sztok 1 roz. Śm.                      

                              Niedziela  – 3 marca 2019
 
 8.00 - + Jan Twardowski; Józef Majka; Agnieszka, Konstanty Błaziuk;  Wojciech Zelek; Czesław Ważny
11.00 - + Apolonia, Aneta, Waleria, Henryka/k/, Jan, Henryk;  zm. Makowskich, Drabek                   
12.00 - + Włodzimierz /26/, Piotr Grela; Wincenty Zieliński /42r/;  zm. rodzice, rodzeństwo, dziadkowie /rez./
16.30 – 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 - + Stanisław, Stanisława Oleksy; Jan, Stanisław
  9.30 - /Kamieńczyk/  + Agnieszka Bardzińska /od Genowefy Kowal z Wierzbanowej/
      
                            Poniedziałek –  4 marca  2019
 
17.00 –  Kazimierz z ok. 60 rocz. ur. i im.    
18.00 -  + Kazimierz / im./, Alfreda Słowik

                              Wtorek –  5 marca  2019

17.00 – Dziękczynna za: Maria, Janina, Dariusz, Sylwia, Oliwia, Iwona    
18.00 - + Józef Strychacz; zm. Strychacz
                                                                                                                                                                      
                                  Środa –  6  marca  2019 / Środa Popielcowa /
                                      
  9.00 - + Maria Sipowicz
17.00 - + Kazimierz / 3r /
16.00 - / Kamieńczyk / + Barański Stanisław /1r/

                              Czwartek  -  7 marca  2019
                                                                         
17.00 - + Aleksander Bardziński /od. ul. Sobieskiego /
18.00 - /św. Barbara / + Józef Popowicz / od ul. Chrobrego /
                    
                            Piątek – 8 marca  2019

17.00 – O dobrą spowiedź i nawrócenie grzeszników /3 Róża /
17.30 - Droga Krzyżowa
18.00 - + Maria Sipowicz / od Patryka /

                              Sobota – 9 marca  2019

17.00 – Roksana w 15 rocz. urodzin
18.00 -  /JPII / + Helena Jarska / od Pracowników Zdel /rez. /
                                            
                                Niedziela  –  10 marca 2019

  8.00 -  + Marianna, Piotr Dudek; zm. Dudek, Czuczwara
11.00 -  + Maria, Józef, Jan Kuś;  Czesława, Stanisław Kozłowskich;  ich rodziców; Ewa, Ryszard Wośko; Monika Klimowicz; Józefa,  Paweł Słomińskich
12.00 -  + Kazimierz, Dariusz; zm. Ciuba, Nalborczyk
16.30 -   Gorzkie Żale / cz. I /
17.00 -  + Adam, Janina, Adam Halczyk; Teresa, Józef Gondek
  9.30 -  /Kamieńczyk/   Alex w 3 rocznicę urodzin

                            Poniedziałek –  11 marca  2019
                                      
17.00 - +Józef, Jozefa, Zbigniew, Danuta Zubek; Antoni, Józefa  Urbanowicz; rodzeństwo z rodziny Urbanowicz
18.00 - + Emilia /31r/, Jan Pilżys; Józef Bilik  

                              Wtorek –  12 marca  2019

17.00 - + Alfreda /55r/, Kazimierz
18.00 - + Janina Krutkiewicz /od pracowników Urzędu Miasta /
                          
                                  Środa –  13 marca  2019
                                      
17.00 – Za żywych i zmarłych z ul. Wojska Polskiego 50 i 52
18.00 -  Nowenna
18.00 - + Bogdan Duś / greg. 1  /

                          Czwartek  -  14 marca  2019

17.00 - + Czesław, Tadeusz Chmielowicz                                                          
18.00 - /św. Barbara / + Bogdan Duś / greg. 2  /

                            Piątek – 15 marca  2019

17.00 - + Wojciech Sowiak /2r/; dusze w czyśćcu
17.30 – Droga Krzyżowa
18.00 - + Bogdan Duś / greg. 3  /
   
                              Sobota – 16 marca  2019

17.00 -  + Bogdan Duś / greg. 4  /
18.00 - / JP II /  + W intencji uwolnienia z uzależnień i wytrwanie    w dobrych postanowieniach
                                              
                              Niedziela  –  17 marca 2019

  8.00 - + Jan / 31r/, Katarzyna Figa; zm. Figa, Dzinkowski, Wielicki
11.00 - + Jan, Katarzyna, Ryszard, Maria Tomaka /rez./
12.00 - + Teresa, Józef, Genowefa, Antoni, Stanislawa, Julian Gondek;   Marianna, Władysław Baran; Adam Halczyk ; zm z tych rodzin                         
16.30 –  Gorzkie Żale /cz. II /
17.00 - + Józef Werczyński / z ok. ur. i im.
  9.30 -  /Kamieńczyk/   + Bogdan Duś / greg. 5  /
 
                             Poniedziałek –  18 marca  2019
                                      
17.00 – Do Matki Bożej Szensztackiej /Wędrującej / w intencji rodzin
18.00 - + Bogdan Duś / greg. 6  /

                             Wtorek –  19 marca  2019 / św. Józefa Oblubieńca /

  9.00   Jarosław z ok. urodzin  
17.00 + Bogdan Duś / greg. 7  /
                                                                                                                                                                
                                  Środa –  20 marca  2019
                                      
17.00 + Zofia, Józef Polaków
18.00  - Nowenna
17.00 - + Bogdan Duś / greg. 8  /
       
                             Czwartek  -  21 marca  2019

17.00 + Irena Iwonicka /od brata z rodziną /
18.00 / św. Barbara /+ Bogdan Duś / greg. 9 /                                                           
                                                                                                                  
                            Piątek – 22 marca  2019

17.00 – + Bogdan Duś / greg. 10  /
17.30 – Droga Krzyżowa
18.00 – /JPII – papieska /   + Grażyna Drążkowska /od Andrzeja i Agnieszki /

                            Sobota  -  23 marca  2019

17.00 - + Bogdan Duś / greg. 11  /
18.00 - /JPII / + Jolanta Kołt ; Stanisława Burzyńska
                                                                                                                              
                              Niedziela  –  24  marca 2019 / Rekolekcje /   

  8.00 -  + Helena Jarska / od organisty z rodziną /rez./

  8.00    + Alicja Zamośny /2 r./
11.00  - + Zofia Maksylewicz /26r /od syna z rodziną /
12.00  - + rodziców, rodzeństwo, dziadków; Kacper, Kamila, Piotr,  Franciszka, Wojciech, Zofia Lasek; Stanisław, Anna Janczak; Józef, Maria, Wojciech, Jan, Stanisława, Elżbieta, Stanisław,
                 Czesława /rez./
16.30 –  Gorzkie Żale /cz. III /
17.00 –  +Wanda, Czesław, Aleksander /20r/ Pieczeńczyk
  9.30 - /Kamieńczyk/ + Bogdan Duś / greg. 12  /
               
                              Poniedziałek –  25 marca  2019 / Rekolekcje /   
                                      
  9.00 – Podziękowanie za 2018 r z prośbą o błog. Boże dla członkiń 2 Róży w 2019r
17.00 - + Krystynę i Tadeusza Dudek / od Marii /
17.00 - + Bogdan Duś / greg. 14  /


                             Wtorek –  26 marca  2019 / Rekolekcje /   

  9.00 - + Stefania Piotr Sługockich; zm. dziadków
  9.00 - + Krystynę i Tadeusza Dudek / od Joanny /
17.00 - + Józef /30r/, Maria Boss
17.00 -  + Bogdan Duś / greg. 15  /
                           
                                  Środa –  28 marca  2019
                                      
17.00 Patrycja w 25 r. urodzin
18.00 - Nowenna  
18.00 - + Bogdan Duś / greg. 15  /
       
                            Czwartek -  28 marca  2019

17.00 – + Bogdan Duś / greg. 16  /
18.00 - / św. Barbara /  Roczna za zmarłych

                            Piątek -  29 marca  2019

17.00 -  + Mirosława, Amelia, Józef, Adam, Maria, Mikołaj Kowalskich;  Julia, Nikodem Omańscy; Aniela, Rudolf, Adam, Anna, Antonina,  Justyn Cywińskich
18.00 -  + Bogdan Duś / greg. 17  /

                            Sobota - 30 marca  2019

17.00 - + Bogdan Duś / greg. 18  /
18.00 -  / JPII / + Bożena Błauciak /rez./
   
                            Niedziela   –  31 marca 2019   

  8.00 -  + Irena, Władysław /rocz. śm. / Kwolik; zm. Kwolik

  8.00 - O zdrowie dla Oli i błog. dla jej rodziny
11.00 - + Zuzanna, Olga,  Franciszek Wojtas; Jan, Maria Kuś;  Adam Kwolik; Józef Gnitecki
12.00 - + Olga Józef Mydłowskich; Jolanta Kołt; Józef Ruczaj;   Krystyna, Roman, Maria, Jan Rak;Maria, Jan Kisiel;  zm. z tych rodzin
17.00 – + Józef Dzik / 28 rocz./
  9.30 - /Kamieńczyk / +  Bogdan Duś / greg. 19  /




Odsłon artykułów:
131832

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.