foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

INTENCJE  MSZALNE  - Listopad 2017r   /stan na  11. 11. 2018 /                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
                          
                      Czwartek  –  1 listopada 2018 / Wszystkich Świętych /

  8.00 - + Anastazja, Józef Grzegorczyn; Ryszard, Ludwik Rejczak
11.00 - + Waldemar Juraszek; Eugenia, Mikołaj Lenkiewicz
12.00 - /św. Barbara / Wypominkowa I
17.00 -   nie ma mszy świętej
  9.30 - + Bogdan Duś /rez./
    
                          Piątek – 2 listopada 2018 / Dzień Zaduszny /
 
 9.00  – /św. Barbara/ + Siostry z 2 Róży; księży i siostry zakonne,  które kiedyś pracowały w Międzylesiu
17.00 - /św. Barbara/ - Wypominkowa II
16.00 - /Kamieńczyk / - Wypominkowa z Kamieńczyka                                                         
 
                              Sobota – 3 listopada 2018

17.00  -  Róża  
18.00 - / JP II / za Parafian i ofiarodwców     

                            Niedziela  –  4 listopada 2018

  8.00 -  + Włodzimierza, Piotra Grela; Irena Lewandowska/22r/; Jan Zieliński/24r/; Genowefa Boryczko /12r/Stanisław Zieliński zm. z tych rodzin
  8.00 – W intencji ofiarodawcy   
11.00 -  + Sierechan Bronisława, Jan; Edward Łaski;  zm. Sierechan, Konarskich, Maraśkiewicz
12.00 - + Andrzej Figa; zm. z rodziny
16.30 - 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 - + Roman, Iwona, Władysław, Dariusz
  9.30 /Kamieńczyk/ - + Piotr Stępak; Adam, Zdzisław Stępak; Zofia, Tadeusz,  Stefan Górny

                          Poniedziałek –  5 listopada 2018

17.00 -  /św. Barbara / - Wypominkowa 3
18.00 - /B.C/ + Księży, siostry zakonne, matki różańcowe  z naszej parafii /2 Róża /

                              Wtorek – 6 listopada 2018

17.00 -  /św. Barbara / - Wypominkowa 3
18.00 - /B.C / + Bogdan Duś /od Organisty z rodziną /  
                                                
                                 Środa  –  7 listopada 2018

17.00 - /św. Barbara / - Wypominkowa 3                      
18.00 - Nowenna  
18.00 -  /B.C/ + Siostry Różańcowe z 1 Róży

                          Czwartek  -  8 listopada  2018
                                    
17.00  -  /św. Barbara / - Wypominkowa 3
18.00 - / B.C / O łaskę przyjęcia życia

                              Piątek –  9 listopada 2018

17.00 - / św. Barbara / - Wypominkowa 3
18.00 - + Michał /33r/, Helena Żołnierkiewicz; Danuta Mazurkiewicz;  Zdzisław /13r/, Antonina, Jan dudek;zm. Żołnierkiewicz,  Dudek, Gibas, Gumulak
 
                              Sobota – 10 listopada 2018

17.00 - /B.C/ + Zygmunt Czubala /od rodziny Lachowicz z Leżańska /
18.00 - / JPII /+ Kazimierz Kręcichwost / 2r/
                 
            Niedziela  –  11 listopada 2018 / Święto Niepodległości /

   8.00 - + Teresa Sanoka /rez./
   8.00 - + Helena Jarska
11.00 - + Piotr Zięba / z ok.ur./; zm. Zięba, Mańkowski
12.00 – W intencji Ojczyzny
12.00 – Dziękczynna za sakrament chrztu św. z prośbą o potrzebna łaski  dla rodziców chrzestnych
17.00 - + Walentyna Mieszało /1r/
  9.30 - / Kamieńczyk/ + Józef Sztok /od Józefy i córki z rodziną /
                                                                         
                           Poniedziałek – 12 listopada 2018

16.00 - + Edward Czesława Mazan
17.00 - + Tadeusz Mazur; Maria i Mieczysław
                           
                             Wtorek – 13 listopada 2018
 
16.00 - + Agnieszka Bardzińska / od rodziny Stasiak /
17.00 – Za parafian i ofiarodawców              

                                 Środa – 14 listopada  2018
 
17.00    W intencji mieszkańców z ulicy Sobieskiego                                       
17.00 – Nowenna
18.00 -  + Ryszard, Jan  Cymborski
                               
                              Czwartek  - 15 listopada 2018
 
 17.00 -  + Genowefa, Kazimierz Aleksandrowicz; Józef, Zbigniew,  Danuta Zubek; /Helena Purmańska; Jan Mielniczuk;  Adam Marynowicz; Józefa, Polikarp Siwy
 18.00 - /św. Barbara /

                              Piątek –   16 listopada 2018

17.00 – Dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 - + Agnieszka Bardzińska / od Renaty i Ryszarda Postrożnych /
                            
                             Sobota  -  17 listopada 2018

17.00 -  + Antoni Bartczak /5r/; Irena Sak /2r/ rez./
18.00 – /JPII / O dobre życie i wytrwanie w dobrych postanowieniach
    
                              Niedziela  –  18 listopada 2018    
                      
  8.00 - + Anna /19r/, Kazimierz /19r/ Piątek; Maria Trela /rez./
  8.00 Dziękczynna za pracę, z prośbą o łaskę jedności  dla pracowników zakładu
11.00 – Stanisław Worosz w 66 rocz. urodzin /rez./
12.00 -  + Teresa, Józef , Genowefa, Antoni, Marian Gondek;  Marianna, Władysław Baran; Adam Halczyk; zm. z tych rodzin                               
17.00 -  W intencji Ojczyzny w 100 rocznicę odzyskania wolności /2 Róża /
  9.30 -  /Kamieńczyk/  + Stanisław Barański; Teresa, Piotr, Henryk Bardzińskich

                             Poniedziałek –  19 listopada 2018

17.00 -  + Władysław Pokrątka /9r/
18.00 -  Do M. Bożej Szensztackiej w intencji rodzin
 
                              Wtorek – 20 listopada 2018

17.00  -  W intencji Sybiraków żywych i zmarłych /rez./
18.00 –  + Chyla Roman /1r/
                                                   
                                 Środa  –  21 listopada 2018

17.00 - + Pokrątka, Świeciulskich, Wesołowicz, Korecki, Bury, Lasek, Chudzik, Korotusz, Bien, Jurek, Guba
18.00 - Nowenna  
18.00 - + Henryk Krajciewicz

                                  Czwartek  – 22 listopada 2018

17.00 - + Katarzyna Fińska /22r/rez./
18.00  / JP II – papieska /  + Emilia, Feliks Wypych

                                Piątek  – 23 listopada  2018

17.00 -  + Stanisław Gałka /z ok. ur./ /rez./
18.00 -  + Tadeusz Mazur; Maria i Mieczysław

                               Sobota   – 24 listopada 2018

17.00 - + Agnieszka Bardzińska / od Janiny i córki /
18.00 -  /JPII / + Za dusze w czyśćcu cierpiące
             
                               Niedziela – 25 listopada 2018

  8.00 - + Jan, Katarzyna Figa; zm. Figa /rez./
11.00 - + rodzice, rodzeństwo: Wojciech, Zofia, Jan, Józef, Maria, Wojciech, Franciszka, Maria; Janczak Wincenty, Anna,   Bronisława, Stanisława, Elżbieta, Stanisław, Czesława; Anna, Antoni Pokrątka; Bojda Franciszek
12.00 - + Władysław Kidacki /10r/                  
17.00 - ++ Faliński, Frąsiak, Miga /rez./
  9.30   /Kamieńczyk/   Michał w 13 rocznicę urodzin /rez./
                

                                Poniedziałek – 26 listopada 2018

17.00 – + Krawiec Henryk /3r/ rez./
18.00 -

                   Wtorek – 27 listopada 2018

17.00  - + Agnieszka Bardzińska / od Janiny i Stefana Postrożnych /
18.00 -  Za parafian i ofiarodawców

                               Środa  –  28  listopada 2018

17.00 - + Stefania, Piotr Niewiadomskich; Danuta Smolik
18.00 - Nowenna
18.00 -  + Renata, Janina Szubert

                              Czwartek  –  29  listopada 2018

17.00 - + Władysław Barański /rez./
18.00 - / św. Barbara/   Roczna za zmarłych

                              Piątek  – 30 listopada  2018

17.00 -  + Jan Maziec /30r/; zm. Maziec, Stachowicz
18.00 -  + Janina Chrobak /od syna Tadeusza z rodziną /


Odsłon artykułów:
105626

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.