foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

INTENCJE  MSZALNE  -  czerwiec 2018   /stan na  3. 06. 2018 /

Nabożeństwo Czerwcowe”   - w tygodniu po mszy św. o godz. 16.00
                                                   - niedzielę o godz. 16.30    
                                                                         
                               Piątek – 1 czerwca  2018

15.00 – 16.00 - spowiedź
16.00 – O szczęsliwe rozwiązanie dla Anny /rez./
16.00  - Za ks. Jana i ks. Arkadiusza /od Katarzyny i Marka z rodzinami /
              po mszy św. - koronka do Miłosierdzia Bożego
                
                              Sobota  -  2 czerwca 2018
                                                                         
16.00 –  Róża
17.00 - /JP II/ Dziękczynno – błagalna za Pawła za ukończenie studiów

                              Niedziela  – 3 czerwca 2018

  8.00 - + Teresa Sanoka /rez./
11.00 – O zdrowie i błog. Boże dla Ojca św, biskupów i kapłanów /1 Róza /
12.00 -  rocznica I Komunia Świętej
16.30 -  „ Nabożeństwo Czerwcowe”
17.00 – We wszystkich intencjach Matki Najświętszej, z prośbą o Jej opiekę   
  9.30 -  /Kamieńczyk/  + Janina Sycz /3r/; Władysław Czechowski                                                  
                                                  
                            Poniedziałek – 4 czerwca  2018
                                      
17.00 -  Sakrament Bierzmowania / ks. Bp Adam /

                              Wtorek –  5 czerwca  2018

16.00 -  Za dzieci, młodzież, nauczycieli i katechetów o szczęśliwe wakacje  / 2Róża /rez./
17.00 – Henryk i Lidia w 35 rocznicę ślubu /rez./
                                                                                                                                                                            
                                  Środa –  6 czerwca 2018
                                      
16.00 -  + Maria Korotusz /10r/; zm. z rodziny     
16.30 -  „ Nabożeństwo Czerwcowe”
17.00 - Nowenna
17.00 - Łukasz w 7 rocznicę urodzin

                              Czwartek  -  7 czerwca  2018
                                                                   
16.00 - + Edward, Czesław, Janina Pajdak /rez./
17.00 - /św. Barbara / + Stanisław Barański /od żony z dziećmi /                          
                    
                            Piątek – 8 czerwca  2018
 
16.00 - + Józef Sztok /od organisty /rez./
17.00 - + Franciszek Chrobak / od syna Tadeusza z rodziną /

                             Sobota – 9 czerwca   2018  

15.30 - Kamieńczyk – msza św. ślubna
16.00 - + Edward, Karolina /20r/ Bień; zm. Sołowczuk
17.00 -  /JPII / Monika i Mariusz w 10 rocznicę ślubu; za Malwinę i Jakuba
                                              
                             Niedziela  –  10 czerwca 2018   

 8.00 –  Ewelina i Wojciech Worosz w 3 rocznicę ślubu
11.00 -  + Zdzisław Sikora /1r/
12.00 – + Robert, Anna ; zm. Odżga, Romaniuk
16.30 -  „ Nabożeństwo Czerwcowe „
17.00 -  + Jan, Antoni, minika Rawicka ; zm. Rawicki; Józef,
              Katarzyna Oleś; Teresa, Józef Gondek
  9.30 - /Kamieńczyk/  + Stanisław, Honorata Węzik; Jan, Adela Para; Irena Gałan


Poniedziałek – 11 czerwca  2018
                                      
16.00 -  + Anna/55r/, Michał Zieliński
17.00 – Renata okazji urodzin /od męża i dzieci /

Wtorek –  12 czerwca  2018

16.00 -  + Jan, Antonina, Franciszek Twardowskich; Zbigniew,  Małgorzata Kasza
17.00 – + Antonina, Jan Sowiak

 Środa –  13 czerwca 2018
                                      
19.00 -  Nabożeństwo Fatimskie


Czwartek  -  14 czerwca  2018
                                                                   
16.00 - + Stanisław /1r/, Jan /9r/,Anna, Józef Matkowskich; Joanna, Michał, Katarzyna, Justyna, Michał Ilnickich; Andrzej, Wojciech Kowalczyk
17.00 - /św. Barbara / + Stanisław Barański /od córki z rodziną /                         
                    
Piątek – 15 czerwca  2018
 
16.00 - + Zdzisław Radecki
17.00 - + Irena Pokrątka / od Grzegorza z rodziną /

 Sobota – 16 czerwca   2018  

16.00 - + Radosław Pacek /17r/; Bogdan, Ksawery Wybraniec;  Krystyna, Tadeusz Czopko
17.00 -  /JPII / O uwolnienie z uzależnień i wytrwałość w dobrych   postanowieniach
                                              
Niedziela  –  17 czerwca 2018   

  8.00 – Mateusz Worosz /9r ur /, za rodziców w 10 rocz. ślubu
11.00 -  + Maria, Józef, Jan Kuś; Czesława, Stanisław Kozłowskich,  ich rodziców; Adam Kwolik; Ewa, Ryszard Wośko; Monika  Klimowicz; Józefa, Paweł Słowińskich; Edward, Andrzej  Zoszczak
12.00 – + Ludwika, Ludwik Maćkiewicz; zm. Kuropaskich, Korolewicz,   Kochaj
16.30 -  „ Nabożeństwo Czerwcowe „
17.00 -  O zdrowie i błog. Boże dla Malwiny z ok. ur; za rodzinę
  9.30 - + Bogdan Duś /od górali ze Stasikówki /


 Poniedziałek – 18 czerwca  2018
                                      
16.00 -  + Zofia, Kazimierz Barańskich /rez./
17.00 –  Do Matki Bożej Szensztackiej w intencji rodzin

Wtorek –  19 czerwca  2018

16.00 -  + Jan Kamiński /37r/;zm. Kamińskich
17.00 – + Danuta Bielska /od sąsiadów /

 Środa –  20 czerwca 2018
                                      
16.00 -  Irena i Rafał w 20 rocznicę ślubu; Katarzyna w 15 rocz. urodzin
16.30 -  „ Nabożeństwo Czerwcowe”
17.00 - Nowenna
17.00 - + Kazimierz Stępień /od rodziny Dębskich /

 Czwartek  -  21 czerwca  2018
                                                                   
16.00 - + Kazimierz Stępień /od Janusza Dudek z rodziną /
17.00 - /św. Barbara / + Henryk Kościelniak /od siostry z dziećmi /                        
                    
 Piątek – 22 czerwca  2018

16.00 - + Sandra Michalak z ok. urodzin /rez./
17.00 - + Władysław, Irena, Józefa, Romana, Jędorowicz;  Władysław Tokarski

Sobota – 23 czerwca   2018  

15.00 – msza święta festynowa w Kamieńczyku
16.00 – Rebeka Zubek w 1 rocznicę urodzin /rez./
17.00 -  /JPII / + Zenon Jagiełło /z ok. dnia ojca //rez./
                                              
 Niedziela  –  24 czerwca 2018   

  8.00 - Krzyszof Worosz /35r ur /rez./
11.00 -  +Jan Pankiewicz; Jan, Antonina Sowia /rez./
12.00 - + Jan Kwolik; Władysław Ratuszniak/z ok. im./;    zm. Rtuszniak, Kwolik
12.00   w  intencji proboszcza z ok. 34 rocz. święceń, urodzin i imienin /rez./
16.30 -  „ Nabożeństwo Czerwcowe „
17.00 -  + Danuta Mazurkiewicz; Jan, Antonina, Zdzisław Dudek;   zm. rodziców i dziadków /rez./
  9.30 – Mieczysław w 80 rocz. urodzin; Helena w 76 rocz. urodzin /rez./

 Poniedziałek – 25 czerwca  2018
                                      
16.00 -  + Janina Radecka
17.00 -  + Franczak Józef, Jan, Anna, Marcin

Wtorek –  26 czerwca  2018

16.00 -  + Piotr Stępak /od sióstr /rez./
17.00 – + Henryk Kościelniak /od Janiny Duś z córką Dorotą /
 
 Środa –  27 czerwca 2018
                                      
16.00 -  + Wladysława Falińska/rez./
16.30 -  „ Nabożeństwo Czerwcowe”
17.00 - Nowenna
17.00 - + Władysław Pokrątka

Czwartek  -  28 czerwca  2018
                                                                   
16.00 - + Zbigniew Zarówny
17.00 - /św. Barbara / Roczna za zmarlych                     
                    
Piątek – 29 czerwca  2018 /św. Piotra i Pawła /

  9.00 - + Barbara, Jan, Piotr, Stanisław Grzegorczyn; Anastazja,   Maciej, Stanisław Wierzbickich
17.00 - + Piotr Stępak / z ok. ur. i im. od sióstr /

                             Sobota – 30 czerwca   2018  

14.00 - / B.C / ślubna: Marta - Zbigniew
16.00 – - + Władysław Pokrątka /rez./
17.00 -  /JPII / + Maria Rogala /od Teresy z rodziną /

Odsłon artykułów:
90650

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.