foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

INTENCJE  MSZALNE  - kwiecień 2018   /stan na 15. 04.

                                Niedziela Wielkanocna  –  1 kwietnia 2018   

  8.00 -  msza święta odwołana
11.00 - + Teresa Sanoka /rez./
11.00 - Genowefa w 90 rocz. ur, i Czesław o zdrowie i błog. Boże
11.00 – W intencji rodziny Broszko o boże błog. i opiekę M. Bożej
12.00  - + Józef Ruczaj; Jolanta Kołt; Krystyna, Roman, Maria, Jan Rak; Maria, Jan Kisiel;zm z rodziny
12.00 – Za wstawiennictwem św. Charbela o Bożą laskę dla całej rodziny; oraz za dzieci: Marcel, Dominika, Oliwia; za Wiktoria o dobre przygotowanie do I komunii św.
17.00 – /św.Barbara/  + Wojciech Sowiak / 1 rocz./
17.00 – /św. Barbara/ Za siostrę Zacharię o Boże prowadzenie i wszelkie łaski
  9.30 - /Kamieńczyk / + Anna, Józef /20r/ Łaptosz; Zofia, Józef Polaków

                       Poniedziałek Wielkanocny  –  2 kwietnia 2018   

  8.00 -  + Józef, Anastazja Grzegorczyn; Ryszard Rejczak
11.00  - + Adam, Henryk, Jn Genowefa Kwolik; Jan, Maria Kuś;  Edward Jamrozik
11.00 - + Jan, Maria, Antoni Malickich; Zofia, Antoni, Barbara,  Czesław Długosz; Józef Muczyński
12.00 - + Piotr Zięba
12.00 – Kamila – z okazji urodzin; podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o błog. i ukończenie nauki
17.00 - /św.JPII/  + Paulina, Zygmunt, Edward. Tatiana Rybczyk /rez./
  9.30 - /Kamieńczyk / + Bogdan Duś /od Stowarzyszenia Przyjaciół Kamieńczyka /
  9.30 – /Kamieńczyk/W intencji rodziny Sobczyk o Boże prowadzenie i umocnienie wiary                                     
                   
                                Wtorek – 3 kwietnia 2018

16.00 – W intencji naszych księży i ich rodzin o Boże błog. / 3 Róża /
17.00 -  + Bogdan Duś / od organisty z rodziną /
 
                                Środa – 4 kwietnia 2018

16.00 - + Zubek Danuta / od córek /
17.00 - Za chorych i niepełnosprawnych /2 Róża /


                             Czwartek  -  5 kwietnia 2018
                                        
16.00 - + Maria, Bronisław Dominowscy; Jadwiga, Kazimierz.   Danuta Pasternak
17.00 - /św. Barbara/ + Aniela, Rudolf, Adam, Anna, Antonina,  Justyna Cywińskich; Mirosław, Amelia, Józef, Adam Kowalskich;  Anna, Jakub Bartkiewicz

                              Piątek –  6 kwietnia 2018

15.30 – 16.00 Spowiedź
16.00 -  + Mirosław, Amelia, Józef, Adam Kowalskich; Aniela, Rudolf,  Adam Cywińskich; Julia, Nikodem Omańskich
16.00 – Szymon w 1 rocz ur; Michał w 7 rocz. ur
 
                              Sobota – 7 kwietnia 2018

16.00 – Róża
17.00 - /św.JPII/ + Artur Gackowski / 8r /
                                                
                                  Niedziela  –  8 kwietnia 2018

  8.00 -  + Olga, Józef Mydłowskich; Józef Ruczaj; Jolanta Kołt;   zm. z rodziny
11.00 -  Urszula i Zdzisław w 44 rocz. ślubu; za rodzinę
12.00 - + Janusz Janiszewski /10r/; zm. z rodziny
12.00 -  + Marcin Darłak /od kl. 7c z wychowawcą /
17.00 -  O łaskę przyjęcia życia i błog. Boże dla całej rodziny
  9.30 - /Kamieńczyk/    + Bogusław Duś / od Katarzyny i Grzegorza Neter /
                                                                       
             Poniedziałek – 9 kwietnia  2018 / Zwiastowanie Pańskie /

  9.00 – O Boże błog. i opiekę M. Bożej dla 4 Róży                                 
17.00 - + Marcin i Tomasz Darłak  
                           
                             Wtorek – 10 kwietnia 2018

16.00 - Janina Stępak w 84 rocz. urodzin                              
17.00 - + Matki Różańcowe z 4 Róży

                                 Środa – 11 kwietnia 2018
 
16.00  - + Tomasz Jodłowski; Kralka Daniel; Zamośny Patryk                             
17.00 -  Nowenna
17.00 -  + Józef Werczyński
     
                             Czwartek  - 12 kwietnia 2018
 
16.00 - + z rodziny Syganiec: Tekla, Jan, Maria, Józef, Piotr, Anna,  Tadeusz, Michał, Stanisław, Kazimierz, Józef                                        
17.00 - /św. Barbara/ + Władysław /4r/, Bogdan Duś                            

                            Piątek – 13 kwietnia 2018

16.00 - + Zamośny Patryk
17.00 - + Rusin Józef; Stanisława, Tomasz Kotarski; zm. z tych rodzin
 
                            Sobota – 14 kwietnia 2018

16.00 -  Krystyna z okazji urodzin
17.00 - /św.JP II / + Krystyna, Zdzisław Okrutny; zm. rodziców i rodzeństwo

                             Niedziela  –  15 kwietnia 2018

  8.00 -  + Tomasz Jodłowski /3r/; Patryk Zamośny /2r/
  8.00 – Michalina, Kazimierz Zarówny; zm. Zarówny, Urbaniak                        
11.00 -  Julia Czarny w 10 rocz. ur,; Kacper, Krystian, Adam
12.00 - Worosz Jadwiga i Zbigniew w 21 rocz. ślubu
12.00 - + Maria, Emil Słomińskich; Genowefa, Stanisław  Landwarowskich /rez./
17.00 - + Elżbieta Chrobak / od kolejarzy i przyjaciół /
  9.30 - /Kamieńczyk/  + Bogdan Duś / od Bardzińskich z Michałowic /  

                              Poniedziałek – 16 kwietnia 2018

16.00 - + Józef Sztok / od rodziny Serafin, Żędzianowskich i Worosz /
17.00 - + Tomasz Jodłowski /3r/
 
                               Wtorek – 17 kwietnia 2018

16.00 - + Bielska Danuta /od brata Zbigniewa z rodziną /
17.00 - + Henryk Wawak / od kuzynki Józefy z rodziną /

                                    Środa – 18 kwietnia 2018   
                                  
16.00 - + Józef Dzik; Franciszka, Józefa /rez./
17.00 - Nowenna
17.00 – Do Matki Bożej Szensztackiej w intencji Rodzin

                             Czwartek  - 19  kwietnia 2018  
                                      
16.00 -  Alan i Kornelia /1 rocz. ur. oboje / ; Laura - o błog. Boże
17.00 - /św. Barbara/ - + Elżbieta Chrobak / od męża i rodziny /

                              Piątek –  20 kwietnia 2018

16.00 -  + Tomasz Worosz /rez./
17.00 -  Za żywych i zmarłych z ul. Waryńskiego /strona nieparzysta /
 
                              Sobota – 21 kwietnia 2018

16.00 -  + Jan Skóra i zm. z rodz. Skóra i Michalskich
17.00 – /św.JPII / - O uwolnienie z uzależnień z prośbą o wytrwanie   w dobrych postanowieniach

                               Niedziela  –  22 kwietnia 2018
 
  8.00 – za Krzysztofa Worosz w 17 rocznicę posługi organistowskiej
11.00 -  + Rodziców i rodzeństwo: Wojciech, Zofia, Jan, Józef, Maria, Jan  Lasek; Janczak Wincenty, Stanisław, Anna, Elżbieta, Stanisława,  Bronisława, Anna, Antoni Pokratka; Bojda Franciszek   
12.00 – Bartosz Polański w 18 rocznicę urodzin                                
12.00 – rez. p. Lewandowski
17.00 -  + Marek /zok.im/; Irena, Emil, Ryszard
  9.30 -  /Kamieńczyk/  + Bogdan Duś / Bardzińskich z Michałowic /
                                                                               
                                    Poniedziałek – 23 kwietnia 2018    
                                 
16.00 -  Małgorzata i Zygmunt w 35 rocznicę ślubu
17.00 -  + Wojciech Sowiak /od kuzynek rez./
                 
                                   Wtorek  - 24  kwietnia 2018  
                                      
16.00 - + Stanisław Barański /od rodziny Bień /
17.00 - +  Henryk Kościelniak /od bratowej z rodziną /
                              
                                Środa – 25 kwietnia 2018   
                                  
16.00 – + Janina Radecka
17.00 – + Wincenty, Lucyna, Maria, Hanna Nasielskich; Henryka,  Marian Figiel; Teresa, Erwin Piórkowskich; zm. Nasielskich, Churskich

                             Czwartek  - 26  kwietnia 2018  
                                      
16.00 -  + Kazimierz, Alfreda Słowik
17.00 - /św. Barbara/ - Roczna za zmarłych

                              Piątek –  27 kwietnia 2018

16.00 -  Małgorzata z okazji urodzin
17.00 -  +  Michał, Antonina Grabowskich /rez./
 
                              Sobota – 28 kwietnia 2018

16.00 -  + Krystyna, Tadeusz Czopko /od dzieci /
17.00 – /św.JPII / - + Rodzice i dziadkowie; zm. Osieckich,  Orzechowskich; Małgorzata Dudzicz

                               Niedziela  –  29 kwietnia 2018
 
  8.00 -  + Mikołaj, Maria Dzinkowskich; Weronika, Leopold  Hajtałowicz /rez./                                
11.00 – + Jan Twardowski /14r/; Józef Majka /4r/; Agnieszka,   Konstanty Błaziuk; Wojciech Zelek,; Czesław Ważny
12.00 - + Jan Gawlik /10r/;zm. z rodziny
17.00 - + Rodzice; Izabela i Stanisław; siostra Izabela  
  9.30 - /Kamieńczyk/   + Bogdan Duś / od rodziny Koniecznych /
                                                                               
                              Poniedziałek – 30 kwietnia 2018    
                                 
16.00 -  + Stanisław Barański /od żony z dziećmi /
17.00 -  + Henryk Kościelniak /od Krystyna i Łukasz Najdzion /               

Odsłon artykułów:
73126

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.