foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

INTENCJE  MSZALNE  - Wrzesień 2017r   / stan na 10. 09. 2017r /                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

 

Msze święte w niedzielę  - Międzylesie  o godz. 8.00 – 11.00 -12.00 -17.00

                                      Kamieńczyk o godz. 9.30

                      w tygodniu – o godz. 16.00 i 17.00

 

 

Piątek  – 1 września 2017

 

15.00 – 16.00 Spowiedź w kościele parafialnym

16.00 -  + Ryszard Ciszewski / od Klubu Sportowego „ Sudety” /

16.00 -  + Bronisława Urbanowicz z okazji imienin

16.30 – Koronka do Miłosierdzia Bożego / kościół parafialny /

 

Sobota   – 2 września 2017

 

13.00 - Ślubna w Kamieńczyku

15.00 - Ślubna w Kamieńczyku

16.00 - Róża

17.00 /JP II / + Michalak, Pokrątka, Świesiulski, Tabin, Smagieł, Ciastoń /24 /

           

 Niedziela – 3 września 2017

 

  8.00 - Janusz w 70 rocznicę urodzin /rez./

11.00 - Iwona i Mariusz z okazji20 rocznicy ślubu /od syna /

12.00 - Patrycja w 18 rocz. urodzin; Klaudia , rodzice

12.00 – Dożynkowa w intencji rolników z naszej parafii     

17.00 - + Michalak, Pokrątka, Świesiulski, Tabin, Smagieł, Ciastoń / 25 /                        

  9.30 + Stanisław, Honorata Węzik;Jan, Adela Para;Irena Gałan /rez./

                                                                                                                                                                                                   

Poniedziałek – 4 września 2017

 

8.00 - Szkolna -  na początek roku szkolnego

9.00 - + Michalak, Pokrątka, Świesiulski, Tabin, Smagieł, Ciastoń / 26 /                         

 

Wtorek –  5 września 2017

 

16.00 - + Michalak, Pokrątka, Świesiulski, Tabin, Smagieł, Ciastoń / 27 /                          

17.00 - Dziękczynna za żonę Annę

 

Środa – 6 września 2017

                                     

16.00 - + Henryk Krawiec; Tomasz Worosz

17.00 - / Nowenna /

17.00 - + Michalak, Pokrątka, Świesiulski, Tabin, Smagieł, Ciastoń / 28 /                        

  

Czwartek  -  7 września  2017

                                        

16.00 - + Michalak, Pokrątka, Świesiulski, Tabin, Smagieł, Ciastoń / 29 /                        

17.00 - /św. Barbara / - + Wojciech Sowia / od Marii Słowik

 

Piątek –  8 września 2017

 

16.00 - + Michalak, Pokrątka, Świesiulski, Tabin, Smagieł, Ciastoń / 30 /                        

17.00 – Za dzieci, młodzież, nauczycieli i katechetów o dary ducha św. w nowym roku szkolnym /2 Róża /

 

Sobota – 9 września 2017

 

16.00 – + Józef Grzesik; zm z rodz. Grzesik i Pyclik

17.00 /JPII / - + Olga Mydłowska

                 

Niedziela  –  10 września 2017

 

  8.00 – O zdrowie i błog. Boże dla I Róży i ich rodzin

11.00 – Wiktoria w 10 rocz. urodz ; Vanessa w 10 rocz. urodz.

12.00 - + Piotr Stępak w 2 rocz.

17.00 - + Jadwiga, Stanisław, Franciszek Czuczwara; Czuczwara, Dudek

  9.30 –  Paulina w 8 rocz. ur.; za Renatę w rocz. ur. /rez./

                                                                         

 Poniedziałek – 11 września  2017

 

16.00 -  + Jan, Weronika Turkiewicz; Walenty

17.00 -  + Prychło Jan; Bronisław, Bronisława Nawrocki; Helena,  Bronisław Bardziewicz; Witold, Stanisława Kuzmir; zm. Nowogrodzki

                           

Wtorek – 12  września  2017

 

16.00 –  + Piotr Stępak w 2r

17.00 -   Do Matki Bożej Szensztackiej w intencji rodzin /od 2 Kręgu /

 

Środa – 13 września  2017

 

16.00 - ----------------

17.00 - ----------------                                                                                                                              

18.00 -  Nabożeństwo Fatimskie /  z procesją światła /

                               

 Czwartek  - 14 września  2017

 

16.00 – + Elżbieta /19r /, Tomasz Fedun

17.00 - / św. Barbara /  + Krystyna, Władysław Barańscy /rez./

 

Piątek –   15 września 2017

 

16.00 - + Dariusz Kuś /rez./

17.00 - + Irena Pokrątka /od rodziny Tokarz /

                          

Sobota  -  16 września 2017

 

16.00 -  + Emil Sołowczuk 10r; Irena, Marek; Ryszard /rez./

17.00 - / JPII / W intencji godnego życia i wytrwałości w  dobrych postanowieniach

   

Niedziela  –  17 września 2017   

 

  8.00 -  + Walentyna, Piotr Kwaśnik; zm. z rodziny                                

11.00 - Kacper w 9 rocznicę urodzin; za Dominika i rodziców

12.00 -  W 78 rocznicę napaści Rosji na Polskę .  Za poległych  i zesłanych na wschód                        

17.00 - + Łabędź Anna w 9 rocz. 

  9.30 – Aneta i Krzysztof w 20 rocznicę ślubu /rez./

 

Poniedziałek –  18 września 2017

 

16.00 – O zdrowie i błog. Boże dla IV Róży

17.00 – Dziękczynno – błagalna, z prośbą o błogosławieństwo  w intencji; Anny, Romana, Roksany, Sandry; rodziców i rodzeństwa /1 /

 

Wtorek – 19 września 2017

 

16.00 -  Dziękczynno – błagalna, z prośbą o błogosławieństwo  w intencji; Anny, Romana, Roksany, Sandry; rodziców i rodzeństwa /2 /

17.00 – Małgorzata i Ryszard w 35 rocznicę ślubu /rez./

 

Środa  –  20 września 2017

 

16.00 - Dziękczynno – błagalna, z prośbą o błogosławieństwo   w intencji; Anny, Romana, Roksany, Sandry; rodziców i rodzeństwa /3 /

17.00 - Nowenna 

17.00 - + Alicja Zamośny /od rodziny Stępak /

 

 Czwartek  – 21 września 2017

 

16.00 -  Dziękczynno – błagalna, z prośbą o błogosławieństwo  w intencji; Anny, Romana, Roksany, Sandry;   rodziców i rodzeństwa /4 /

17.00 – Irena Pokrątka /od mieszkańców Woj. Polskiego 49 /

 

Piątek  – 22 sierpnia 2017

 

16.00 - Dziękczynno – błagalna, z prośbą o błogosławieństwo  w intencji; Anny, Romana, Roksany, Sandry; rodziców i rodzeństwa /5 /

17.00 -  /JP II-papieska / - + Wojciech Sowiak; Jan, Antonina

 

 Sobota   – 23 września 2017

 

16.00 - Dziękczynno – błagalna, z prośbą o błogosławieństwo  w intencji; Anny, Romana, Roksany, Sandry;  rodziców i rodzeństwa /6 /

17.00 – /JPII / + Robert Pałka / 11 rocz ./ zm. z rodziny          

 

Niedziela – 24 września 2017

 

  8.00 - Ewa i Marek Jamrozik  25 rocznicę ślubu    

11.00 - Dziękczynna od rodziny Frąsiak /rez./

12.00 – + Adam, Janina, Adam Halczyk;  Teresa, Józef Gondek;  zm. Gondek, Halczyk                                    

17.00 - + Zofia, Ignacy Ligęza

  9.30 – Wioletta i Michał w 10 rocznicę ślubu

 

 Poniedziałek – 25 września 2017

 

16.00 – + Alicja Zamośny /od rodziny Stępak /

17.00 – + Władysław Tokarski (rocz.śm)                     

       

 Wtorek – 26 września 2017

 

16.00  - + Stanisław, Stefan Radeckich

17.00  - + Michał Korotusz /13r/; zm. z rodziny

                      

 Środa  –  27 września 2017

 

16.00 + Antonina, Jan, Franciszek Twardowskich; Zbigniew, Małgorzata, Ryszard Kasza

17.00  - Nowenna

17.00 -  + Helena, Józef Zielińskich; Anna Piątek

 

 Czwartek – 28 września 2017

 

16.00 – Dziękczynno – błagalna, z prośbą o błogosławieństwo  w intencji; Anny, Romana, Roksany, Sandry; rodziców i rodzeństwa /7 /

17.00 - /Barbara / - Roczna za zmarłych

 

 Piątek – 29 września 2017

 

16.00 – + Wincenty Janczak /16r/rez./

17.00 – + Karol, Michalina Hrechorów /rez./

 

Sobota – 30 września 2017

 

13.00 – Odpustowa w Kamieńczyku

15.00 – JP II - ślubna

16.00 – Dziękczynno – błagalna, z prośbą o błogosławieństwo  w intencji; Anny, Romana, Roksany, Sandry;  rodziców i rodzeństwa /8 /

17.00 – / JP II / + Adam Kwolik /z ok. im./ zm. Kwolik, Ratuszniak

 

Niedziela – 1 październik 2017

 
  8.00 + Adam Kwolik /z ok. ur./
11.00  Jan i Maria w 40 rocznicę ślubu / od synów /
11.00  + Jan, Janina, Antoni Malickich; Zofia, Antoni, Barbara,  Czesław Długosz; Józef Muczyński
12.00  O zdrowie dl córki Eweliny i łaskę umocnienia
12.00  + Bogdan Brzóska /2r/; zm. Węzik, Brzóska
16.30  Nabożeństwo Różańcowe
17.00  Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog.  dla 2 Róży / 2 Róża/
  9.30  /Kamieńczyk/ + Roman, Regina, Stanisław, Janina Pawłowskich /rez./

Odsłon artykułów:
31077

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.