foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

 

INTENCJE  MSZALNE  - czerwiec 2017r   /stan na dzień 18 czerwca 2017r


Nabożeństwo Czerwcowe”   - w tygodniu po mszy św. o godz. 16.00
                                               - w niedzielę o godz. 16.30    

B    - św. Barbara             ( Międzylesie)

BC  - pw. Bożego Ciała    ( Międzylesie)

JP2- św. Jan Paweł  II      ( Międzylesie)

MA- św. Michał Archanioł ( Kamieńczyk)

                                                         
                            Czwartek  -  1 czerwca 2017

16.00   O dary Ducha św. i mądrość życiową dla naszej młodzieży /4 Róża /
17.00    B  + Olga / gregorianka 24 /
                         
                            Piątek – 2 czerwca  2017

16.00    + Antoni Dobrowolski /rez./             
17.00    + Olga / gregorianka 25 /
                
                            Sobota  -  3 maja  2017
       
16.00     Róża
17.00     JP2 + Olga / gregorianka 26 /

                             

                            Niedziela  –  4 czerwca 2017

  8.00    + Maria, Jozefa, Jan Kuś; Czesława, Stanisław Kozłowskich; zmarli rodzice; Adam Kwolik; Ewa, Ryszard Wośko; Monika Klimowicz; Józefa, Paweł Słowińskich; Edward Zoszczak.
  8.00     W intencji Łukasza w 6 rocznicę urodzin
11.00     O zdrowie o błog. Boże dla Ojca św. , biskupów i kapłanów  /1 Róża /
11.00     Za zmarłych i żywych mieszkańców ul. Sobieskiego
12.00    + Henryk Krawiec; Władysław, Barbara Bańkowskich
12.00    + Dariusz Ciuba
16.30    „ Nabożeństwo Czerwcowe
17.00    + Olga / gregorianka 27 /
  9.30     MA + Janina Sycz /2r/; Władysław Czechowski
                                                    
                            Poniedziałek – 5 czerwca  2017
                                      
  9.00    + Olga / gregorianka 28 /
17.00    + Jan, Antonina, Franciszek Twardowskich; Małgorzata, Zbigniew Kasza

                           
                            Wtorek –  6 czerwca  2017

16.00   + Olga / gregorianka 29 /
17.00   + Stanisława Kornaś / od koleżanki /

                            Środa –  7 czerwca 2017
                                      
16.00    + Dawid w 15 rocz. śm.     
16.30    „ Nabożeństwo Czerwcowe”
17.00    Nowenna
17.00    + Olga / gregorianka 30 /

                            Czwartek  -  8 czerwca  2017
                                                                   
17.00 -  SAKRAMENT BIERZMOWANIA / Dekanalny /

17.00    O liczne i dobre powołania kapłańskie, zakonne  /2 Róża /
17.00    + Władysław /17r/, Józefa /11r/ Wiśniewskich; zm. z rodziny

                            Piątek – 9 czerwca  2017
 
16.00     + Tadeusz Bojda /29r/; zm. rodziców; zm. z rodziny
17.00     + Jan Chojnowski /1r /rez./

                            Sobota – 10 czerwca  2017  

16.00     + Zdzisław Kadecki /18r/
17.00     /JP2/   + Antoni, Władysława Osieccy; Maria, Marian Orzechowskich

 

Niedziela  –  11 czerwca 2017   

  8.00   + rodzice Janina, Jakub Makarscy;Maria, Władysław Kulbaka; zm. z obu rodzin
  8.00   + Helena, Michał Pankow; Dominika, Józef, Czesław Stecki; Maria, Stanisław Neter; Antonina Bazan
11.00   + Stanisława Kornaś / od Danuty, Zofii, Doroty, Ireny, Krystyny /
12.00   I Komunia Święta
16.30   „ Nabożeństwo Czerwcowe „
17.00   + Robert, Anna Odżga; zm. Odżga, Romaniuk
  9.30  /MA/   Ewelina, Tomasz w 1 rocznicę ślubu; za syna Stanisława

Poniedziałek –  12 czerwca  2017
                                      
16.00  + Piotr Stępak /od Agaty z Mamą /
17.00  + Antonina / z ok. im./, Jan Sowiak /rez./

Wtorek – 13 czerwca  2017   

19.00 -  Nabożeństwo Fatimskie

Środa –  14 czerwca  2017   
                                      
16.00  + Władysław, Irena, Józefa Jędorowicz; Władysław Tokarski
17.00  Nowenna
17.00  + Franciszek, Antonina, Jan Twardowskich; Małgorzata, Zbigniew Kasza

Czwartek  -  15 czerwca 2017 / Boże Ciało /

  8.00  + Marcin, Edward Pawula/5r/; zm. Pawula, Jfernik
  8.00  Mateusz /8r ur./ Agnieszkai Krzysztof w 9 rocz. ślubu /rez./
11.00  + Piotr Stępak /od sióstr /
11.00  Radosław Pacek /16r/; Krystyna Czopko; Bogdan Wybraniec
12.00  msza święta odwołana
16.00  ODPUST
              - procesja do 4 ołtarzy       
 9.30 /MA/   Malwina /7r ur./; Monika i Mariusz w 9 rocz. ślubu; Jakub

Piątek  -  16 czerwca  2017

16.00  + Zbigniew Zarówno
16.00   Kornelia i Oskar o łaskę zdrowia
17.00  + Maria Korotusz /9r./; zm. z rodziny

Sobota  -  17 czerwca  2017


14.00   ślubna /JPII/ - Sandra Bońkowska i Remigiusz Zubek
16.00   Malwina z okazji urodzin 
17.00    /JPII / O uwolnienie z uzależnień i wytrwanie w dobrych postanowieniach
                                             
Niedziela  –  18 czerwca 2017

  8.00  + Alfreda Petelicka w 1 rocz. śm.
11.00  + Ludwik, Ludwika Maćkiewicz; zm. Korolewicz, Kurpaski

11.00  Patryk w 33 rocznicę urodzin
12.00  ROCZNICA I KOMUNII św.

17.00   + Jan, Julian, Edward Zoszczak /od Marii./  
  9.30   /MA/   + Monika, Stefan Duch; zm. z rodziny

Poniedziałek–  19 czerwca  2017

16.00  + Barbara, Władysław Bańkowski; Józef Bilik
17.00   + Emilia, Józef Kulak     

Wtorek – 20 czerwca  2017

16.00   Magdalena w 10 rocznicę urodzin
17.00   + Sługocka Stefania /18r /
                            
Środa –  21 czerwca  2017

16.00   + Alicja Gładszy /2r/
17.00  Nowenna
17.00   + Wanda Pabis  

Czwartek  - 22 czerwca  2017
                              
16.00   Gimnazjum – zakończenie roku szkolnego
16.00   Sandra w 10 rocznicę urodzin
17.00   B / - Roczna za zmarłych

Piątek – 23 czerwca  2017

  8.00  Szkolna – zakończenie roku szkolnego
16.00  + Stefan Kadecki; Antoni Dobrowolski; Michał Wróblewski
17.00  Krzysztof z okazji urodzin /rez./

Sobota  -  24 czerwca 2017

16.00   Janina Radecka;zm. Kadecki, Bielawskich, Wróblewskich
17.00  /JPII/ - + Zenon Jagiełło / z ok. dnia Ojca /

Niedziela  –  25 czerwca 2017

  8.00  + Danuta Mazurkiewicz; Antonina, Zdzisław, Jan Dudek;  zm. rodziców, dziadków
  8.00  + Janina Marcinkowska /z ok. im./
11.00   Podziękowanie M.Bożej za szczęśliwy poród.  O zdrowie i błog. Boże dla Anny i Antosia
11.00  + Władysława Pokrątka
12.00   + Katarzyna, Mieczysław, Ryszard Szłapa /od córki Haliny /
12.00  + Michalina, Jan, Władysław, Stefania, Lucyna, Józef,   Andrzej /6r/ Laicht
17.00  + Władysława Falińska / od wnuków i prawnuków /
  9.30  /MA/    + Władysław Duś

Poniedziałek–  26 czerwca  2017

16.00  + Władysław, Tomasz Pokrątka
17.00   + Irena Pokrątka /od rodziny Ślaskich /

Wtorek – 27 czerwca  2017

16.00   + Władysław Kidacki /z ok. im./ od Leszka z rodziną /
17.00   Grzegorz, Oliwia, Beniamin – o łaskę umocnienia w wierze z ok. I komunii

Środa –  27 czerwca  2017

16.00  + Piotr, Halina Krutkiewicz
17.00  Nowenna
17.00  Krzysztof z ok. 7 rocznicy urodzin /rez./  

Czwartek  - 29 czerwca  2017 /św.Piotra i Pawła /

  9.00  + Piotr Stępak /od babci /
17.00  + Piotr Stępak   

Piątek –  30 czerwca  2017

16.00  + Rodziców: Stanisława/4 mc/, Jan /8r/Makowskich; Anna, Józef,  Joanna, Justyna, Katarzyna, Michał Ilnickich
17.00  + Ciuba Dariusz / od żony /

 

Odsłon artykułów:
26427

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.