𝗗𝗥𝗨𝗚𝗔 𝗡𝗜𝗘𝗗𝗭𝗜𝗘𝗟𝗔 𝗣𝗢 𝗡𝗔𝗥𝗢𝗗𝗭𝗘𝗡𝗜𝗨 𝗣𝗔𝗡́𝗦𝗞𝗜𝗠 𝟯 𝘀𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟭
𝗢𝗚Ł𝗢𝗦𝗭𝗘𝗡𝗜𝗔 𝗗𝗨𝗦𝗭𝗣𝗔𝗦𝗧𝗘𝗥𝗦𝗞𝗜𝗘
1. W pierwszą niedzielę nowego roku pragniemy powierzyć Chrystusowi ten nowy czas. Jeszcze w klimacie Bożego Narodzenia dostrzegamy Jezusa, który przychodzi aby nas odkupić, by nadać sens naszym dniom, by ukazać perspektywę wieczności, do której jesteśmy zaproszeni.
2. W środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte z poświęceniem kadzidła i kredy według porządku niedzielnego. W tym dniu zbiórka na misje.
3. W niedziele 10 stycznia przeżywać będziemy niedzielę Chrztu Pańskiego
𝗗𝗥𝗢𝗗𝗭𝗬 𝗣𝗔𝗥𝗔𝗙𝗜𝗔𝗡𝗜𝗘
Jak już wiemy w tym roku nie odbędą się w tradycyjny sposób odwiedziny duszpasterskie /kolęda/. Dotychczas to zawsze kapłan przychodził do Waszego domu czy mieszkania by je pobłogosławić. W tym roku będzie inaczej.
Zapraszamy Wszystkie Rodziny do "Parafialnego Betlejem" na wspólne spotkanie duszpasterskie. Oczywiście nie zmieścimy się wszyscy na jednej Mszy Św. w kościele. Będziemy więc spotykać się w grupach według zamieszczonego z drugiej strony planu.
Każda rodzina na zakończenie Eucharystii otrzyma buteleczkę z wodą, która na zakończenie Mszy św. zostanie poświęcona. Następnie zabierzecie ją do waszych domów aby w gronie rodzinnym odprawić „Kolędową Liturgię rodzinną”.
Także w otrzymanej kopercie znajduje się dodatkowa kartka z miejscem na imię, nazwisko i adres. Jak wiemy w czasie każdej wizyty duszpasterskiej odnotowujemy w kartotece fakt odbycia takiego spotkania. W tym roku uczynimy to na podstawie tej wypełnionej kartki, którą prosimy przynieść w otrzymanej kopercie. W tej samej kopercie będzie można złożyć /jeżeli będzie taka wola/ ofiarę przeznaczoną na potrzeby naszej Parafii, Świdnickiej Kurii Biskupiej oraz Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy.
Na koniec naszego spotkania każda rodzina otrzyma do domu obrazek kolędowy oraz tekst „Kolędowej Liturgii rodzinnej”.
Liczymy na Waszą obecność w tym wyjątkowym i odpowiedzialnym czasie. Dbajcie o siebie. Bądźcie zdrowi. Niech Bóg Was błogosławi.
Wasi Duszpasterze
𝗣𝗹𝗮𝗻 𝗸𝗼𝗹𝗲̨𝗱𝘆 𝗺𝘀𝘇𝗮 𝘀́𝘄. 𝘄 𝗸𝗼𝘀́𝗰𝗶𝗲𝗹𝗲 𝗽𝗮𝗿𝗮𝗳𝗶𝗮𝗹𝗻𝘆𝗺 𝗼 𝗴𝗼𝗱𝘇.𝟭𝟳.𝟬𝟬
𝐒́𝐫𝐨𝐝𝐚 (𝟔 𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐞𝐧́)
NAGODZICE, SMRECZYNA, KAMIEŃCZYK, DOLNIK, UL. WOJSKA POLSKIEGO