B051.jpg
CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU 20 grudnia 2020r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
1. Powoli kończy się Adwent. Zewnętrzne oznaki przygotowań, takie jak czystość naszych domów i mieszkań, przygotowania do wieczerzy wigilijnej, są ważne, lecz ważniejsza jest troska o duchowe przygotowanie, żeby Pan Jezus mógł się spotkać z nami w czystości naszych serc. Dziękujemy księżom za spowiedź adwentową.
2. Do środy zapraszamy dzieci na roraty o godz.17.00
𝟯. 𝗪 𝗰𝘇𝘄𝗮𝗿𝘁𝗲𝗸 𝗪𝗶𝗴𝗶𝗹𝗶𝗮 𝗕𝗼𝘇̇𝗲𝗴𝗼 𝗡𝗮𝗿𝗼𝗱𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮. 𝗭𝗮𝗻𝗶𝗺 𝘇𝗮𝘀𝗶𝗮̨𝗱𝘇𝗶𝗲𝗺𝘆 𝗱𝗼 𝘄𝗶𝗲𝗰𝘇𝗲𝗿𝘇𝘆, 𝘇𝗮𝗱𝗯𝗮𝗷𝗺𝘆 𝗻𝗶𝗲 𝘁𝘆𝗹𝗸𝗼 𝗼 𝘇𝗮𝗰𝗵𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝘁𝗿𝗮𝗱𝘆𝗰𝗷𝗶 𝗽𝗼𝘀𝘁𝗻𝗲𝗴𝗼 𝗽𝗼𝘀𝗶ł𝗸𝘂, 𝗹𝗲𝗰𝘇 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗱𝗲 𝘄𝘀𝘇𝘆𝘀𝘁𝗸𝗶𝗺, 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘇 𝘄𝘀𝗽𝗼́𝗹𝗻𝗮̨ 𝗺𝗼𝗱𝗹𝗶𝘁𝘄𝗲̨, 𝗰𝘇𝘆𝘁𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗼𝗽𝗶𝘀𝘂 𝗻𝗮𝗿𝗼𝗱𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮 𝘇 𝗘𝘄𝗮𝗻𝗴𝗲𝗹𝗶𝗶 𝘀́𝘄. Ł𝘂𝗸𝗮𝘀𝘇𝗮 𝗼𝗿𝗮𝘇 ł𝗮𝗺𝗮𝗻𝗶𝗲 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗼𝗽ł𝗮𝘁𝗸𝗶𝗲𝗺, 𝘀𝘁𝘄𝗼́𝗿𝘇𝗺𝘆 𝘄 𝘀𝘄𝗼𝗶𝗰𝗵 𝗱𝗼𝗺𝗮𝗰𝗵 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘀𝘁𝗿𝘇𝗲𝗻́, 𝗯𝘆 𝗕𝗼́𝗴 𝗺𝗼́𝗴ł 𝘇𝗮𝗴𝗼𝘀́𝗰𝗶𝗰́ 𝘄 𝗻𝗮𝘀𝘇𝘆𝗺 𝘇̇𝘆𝗰𝗶𝘂.
𝗠𝘀𝘇𝗲 𝘀́𝘄. 𝗽𝗮𝘀𝘁𝗲𝗿𝘀𝗸𝗶𝗲 𝘄 𝗰𝘇𝘄𝗮𝗿𝘁𝗲𝗸 𝘄𝗲𝗱ł𝘂𝗴 𝗽𝗹𝗮𝗻𝘂:
𝗢 𝗴𝗼𝗱𝘇.𝟮𝟮.𝟬𝟬 𝘇𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝗽𝗮𝗿𝗮𝗳𝗶𝗮𝗻 𝗼𝗿𝗮𝘇 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶 𝗻𝗮 𝗽𝗮𝘀𝘁𝗲𝗿𝗸𝗲̨ 𝗱𝗼 𝗸𝗼𝘀́𝗰𝗶𝗼ł𝗮 𝗽𝗮𝗿𝗮𝗳𝗶𝗮𝗹𝗻𝗲𝗴𝗼.
𝗢 𝗴𝗼𝗱𝘇.𝟮𝟮.𝟬𝟬 𝘇𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝗽𝗮𝗿𝗮𝗳𝗶𝗮𝗻 𝗻𝗮 𝗽𝗮𝘀𝘁𝗲𝗿𝗸𝗲̨ 𝗱𝗼 𝗸𝗼𝘀́𝗰𝗶𝗼ł𝗮 𝗝𝗮𝗻𝗮 𝗣𝗮𝘄ł𝗮 𝗜𝗜
𝗢 𝗴𝗼𝗱𝘇.𝟮𝟮.𝟬𝟬 𝘇𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝗽𝗮𝗿𝗮𝗳𝗶𝗮𝗻 𝗻𝗮 𝗽𝗮𝘀𝘁𝗲𝗿𝗸𝗲̨ 𝗱𝗼 𝗸𝗼𝘀́𝗰𝗶𝗼ł𝗮 𝗱𝗼 𝗞𝗮𝗺𝗶𝗲𝗻́𝗰𝘇𝘆𝗸𝗮.
𝗢 𝗴𝗼𝗱𝘇.𝟮𝟰.𝟬𝟬 𝘁𝗿𝗮𝗱𝘆𝗰𝘆𝗷𝗻𝗶𝗲 𝗽𝗮𝘀𝘁𝗲𝗿𝗸𝗮 𝘄 𝗞𝗼𝘀́𝗰𝗶𝗲𝗹𝗲 𝗽𝗮𝗿𝗮𝗳𝗶𝗮𝗹𝗻𝘆𝗺 𝘄 𝗠𝗶𝗲̨𝗱𝘇𝘆𝗹𝗲𝘀𝗶𝘂.
4. W sobotę 26 grudnia wspominamy św. Szczepana – pierwszego męczennika. W tym dniu Msze Święte o godz. 8.00, 9.30 w Kamieńczyku i o godz.11.00. Prosimy o zbiórkę na Wyższe Seminarium Duchowne w Świdnicy.
5. Już wiemy, że wizyta duszpasterska, zwaną kolędą nie odbędzie się w tym roku w tradycyjny sposób. W tym roku będzie inaczej. Zapraszamy wszystkie rodziny do parafialnego Betlejem. Według zamieszczonego w gablocie planu od 6 do 10 stycznia każdego dnia będziemy modlić się i błogosławić waszym rodzinom. Już w drugi dzień Świąt będzie można zabrać do domu kopertę z rodzinną liturgią kolędową.
6. Dziękujemy wszystkim którzy przygotowali paczkę dla dzieci z Piszkowic. Dziękujemy za okazane serce i dobroć. Za ten dar niech Pan Bóg wam błogosławi.
7. Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu kościoła na Święta Bożego Narodzenia. Potrzebujemy pomocy w ustawieniu szopki przyozdobieniu choinek oraz ołtarzy.
8. Już dziś harcerze przyniosą do naszego Kościoła światło z Betlejem. W dzień wigilii od godz. 12.00 do godz.13.00 będzie można to światło otrzymać przy naszym kościele.
9. W przyszłą niedzielę Świętej Rodziny, zapraszamy rodziny wraz z dziećmi aby przyjęli dar błogosławieństwa.

Źródło:   https://www.facebook.com/Parafia-Bo%C5%BCego-Cia%C5%82a-w-Mi%C4%99dzylesiu-101760508486105