foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO /12 KWIETNIA 2020/

 

  1. Przeżywamy dzisiaj największe święto w kościele rzymskokatolickim – WIELKANOC. Porządek Mszy św. jest następujący: dzisiaj: o godz. 9:30, 11 i 17. Jutro: o godz. 8, 9:30 i 11.

  2. Msze św. w tym tygodniu we wtorek, środę i piątek o godz. 17 i 17.30. Zaś w czwartek i sobotę tylko o godz. 17.

  3. Przypominamy, że nadal obowiązuje limit 5 osób uczestniczących we Mszach św. Ponieważ wypełnienie tego zalecenia stwarza praktyczne trudności, Msze Święte są sprawowane bez udziału wiernych, z wyjątkiem usługujących, a także nie więcej niż 5 osób upoważnionych przez Księdza Proboszcza. W pierwszej kolejności są to osoby związane z zamówioną intencją mszalną.

  4. Wchodząc do kościoła prosimy o dezynfekcję rąk udostępnionym w zakrystii płynem. Ze względów bezpieczeństwa wydzieliliśmy część kościoła, w której można zajmować miejsca. Jest ona codziennie dezynfekowana.

  5. Osoby pragnące skorzystać z Sakramentu Pokuty prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spowiedź. Ks. Proboszcz: 602 336 086, Ks. Arkadiusz: 531 609 255. Przypominamy, że godnie z przepisami prawa kościelnego czas na spowiedź wielkanocną jest do Uroczystości Trójcy św., która w tym roku wypada dopiero 7 czerwca.

  6. W zakrystii nadal rozprowadzane są Paschaliki Wielkanocne CARITAS w cenie 6 zł.

  7. W związku z pojawiającymi się pytaniami o możliwość pomocy dla parafii podajemy nr rachunku bankowego, używanego do bieżących płatności związanych z funkcjonowaniem naszej parafii: 75 9523 1040 0107 7800 2001 0007. Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wpłaty.

  8. Wszystkim Wam drodzy Parafianie, życzymy zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych. Niech Zmartwychwstały Chrystus, odnowi w sercu każdego z Was głębokie pragnienie dążenia do świętości, które dokonuje się przez Miłosierdzie Boże. Niech blask Zmartwychwstałego, rozświetla wszelkie mroki obecnej trudnej i bolesnej sytuacji. Niech wieść o Zmartwychwstaniu Pańskim będzie źródłem wewnętrznego pokoju, a wiara w Zmartwychwstanie pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość. Radosnego Alleluja!

 

Odsłon artykułów:
274655

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.