foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

6 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /16 lutego 2020/

1. Rozpoczynamy drugi tydzień ferii. Nadal zmieniony jest porządek odprawiania Mszy św. w tym czasie. I tak: w poniedziałek, środę i piątek Msza św. o godz. 9:00. Zaś we wtorek i czwartek o godz. 18:00. Msze św. w niedziele pozostają bez zmian.


2. We wtorek o godz. 18 Msza św. w intencji czcicieli MB Szensztackiej


3. W środę przed Mszą o godz. 9 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.


4. W sobotę przeżywamy święto Katedry św. Piotra Apostoła. Jest to także 22 dzień miesiąca a więc tradycyjnie w naszej parafii dzień poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Z tego względu w tym dniu Msza św. tylko o godz.17 w kościele św. Jana Pawła II.


5. Dzisiaj Przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają ofiary na prace remontowe w naszej parafii.  Na wiosnę chcemy naprawić elewację koło wejścia do kościoła św. Barbary. W dalszej perspektywie chcemy rozpocząć remont wieży kościoła parafialnego. Gorąco prosimy za wsparcie.


6. Osoby udające się z Księdzem Arkiem na wyjazd do Medjugorie proszone są o wpłatę kolejnej raty za wyjazd.


7. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie kościoła.  W tym tygodniu prosimy mieszkańców pl. Wolności 28-30.


8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasze diecezjalne tygodniki Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

Odsłon artykułów:
291984

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.