foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

5 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /9 lutego 2020/

1. Rozpoczynają się ferie szkolne. Z tego względu zmianie ulegnie porządek odprawiania Mszy św. w czasie ferii. I tak: w poniedziałek, środę i piątek Msza św. o godz. 9:00. Zaś we wtorek i czwartek o godz. 18:00. W sobotę Msza św. o godz. 17:00 w kościele parafialnym i o godz. 18:00 w kościele św. Jana Pawła II. Msze św. w niedziele pozostają bez zmian.
2. W poniedziałek wspominamy św. Scholastykę, dziewicę.
3. We wtorek przypada Światowy Dzień Chorego. Jednak wzorem lat ubiegłych Msza za chorych z udzieleniem Sakramentu Chorych  w naszej parafii będzie sprawowana w Wielką Środę /8 kwietnia 2020/.
4. W piątek wspominamy św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.
5. W następną niedzielę Przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierali ofiary na prace remontowe w naszej parafii.  Na wiosnę chcemy naprawić elewację koło wejścia do kościoła św. Barbary. W dalszej perspektywie chcemy rozpocząć remont wieży kościoła parafialnego. Gorąco prosimy za wsparcie.
6. Ks. Sebastian Nawrocki – proboszcz z parafii w Różance organizuje pielgrzymkę autokarową do Lourdes i La Salette w terminie od 4 do 11 lipca 2020 roku. Szczegółowe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
7. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie kościoła.  W tym tygodniu prosimy mieszkańców pl. Wolności 31-35.
8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasze diecezjalne tygodniki Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

Odsłon artykułów:
274674

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.