2 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU /19 STYCZNIA 2020/

1.     Dzisiaj serdecznie zapraszamy do kościoła św. Jana Pawła II na koncert charytatywny Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespołu Santo z Ząbkowic Śląskich. Rozpoczęcie o godz. 15.         Podczas koncertu będą zbierane ofiary na wsparcie Oazy Trzeźwości w Goworowie.
 2.   Także dzisiaj po wszystkich Mszach św. nadal można zabierać do domu święconą wodę.
 3.    Dzisiaj przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają ofiary na prace remontowe w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.
 4.    Ze względu na Wizytę Duszpasterską Msze Św. do wtorku są o godz. 9 rano. Od środy Msze będą o godz. 17.
 5.    We wtorek wspominamy św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę.
 6.    W środę z okazji Dnia papieskiego Msza św. o godz. 17 w kościele św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.
 7.    W piątek wspominamy św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora kościoła.
 8.    W sobotę przeżywamy święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła.
 9.    W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na wsparcie remontu Katedry Świdnickiej.
 10.  W tym tygodniu kończymy Kolędę. Jeszcze tylko w poniedziałek i wtorek odwiedzamy naszych parafian.
       PONIEDZIAŁEK: 1 Ksiądz: ul. Wojska Polskiego 53-49,              2 Ksiądz: ul. Wojska Polskiego 47-17 /strona nieparzysta/
       WTOREK:           1 Ksiądz: ul. Klonowa 1-3, Kolejowa 2-10,        2 Ksiądz: Słowackiego 1-16.
      Kolęda rozpoczyna się od godz. 15:30. W miarę możliwości prosimy o obecność na wizycie wszystkich domowników. Na Kolędę stół powinien być nakryty białym obrusem. Na nim Krzyż, zapalone świece oraz Pismo Święte.
 11.  Serdecznie dziękujemy za przygotowanie kościoła. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Wojska Polskiego 20.
 12.  Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasze diecezjalne tygodniki Gościa Niedzielnego i Niedzielę. Przypominamy, że w ostatnim czasie wzrosła cena gazet i obecnie wynosi 6 zł.

291989