NIEDZIELA ŚW. RODZINY /29 GRUDNIA 2019/

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Poradnie Rodzinne w Diecezji. Takie poradnie służą rozwiązywaniu problemów w związkach małżeńskich oraz lepiej przygotowują narzeczonych do Sakramentu Małżeństwa. Ich rola w dzisiejszych czasach jest coraz istotniejsza. Dlatego ważne jest aby wspierać takie dzieła. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na ten cel.
  2. Jutro Msza św. tylko o godz. 9 rano.
  3. We wtorek zakończenie roku 2019. Uroczysta Msza św. na zakończenie starego roku o godz. 18 w Kościele parafialnym.
  4. W Nowy Rok /środa/ Msze św. będą w następującym porządku. W kościele parafialnym o godz. 11 i 17 oraz w Kamieńczyku o godz. 9:30. Nie będzie w tym dniu Mszy o godz. 8.
  5. Przypominamy też, że od 2020 roku w niedziele i Uroczystości nie będzie Mszy o godz. 12.
  6. W czwartek wspominamy św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu /biskupów i doktorów Kościoła/.
  7. Od czwartku rozpoczynamy tegoroczną Wizytę Duszpasterską. W miarę możliwości prosimy o obecność na wizycie wszystkich domowników. Na Kolędę stół powinien być nakryty białym obrusem. Na nim Krzyż, zapalone świece oraz Pismo Święte.
  8. Ze względu na Wizytę Duszpasterską Msze Św. w tygodniu na czas kolędy zostają przeniesione na godz. 9 rano.
  9. W piątek przeżywamy I Piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 15 do 16. Wyjątkowo ze względu na spowiedź Msza w tym dniu o godz. 16, a wizyta duszpasterska rozpocznie się o godz. 16:30.
  10. Porządek Wizyty Duszpasterskiej na najbliższy tydzień:
  • CZWARTEK: ul. Warszawska, Liliowa, Waryńskiego nr 1-13 /strona nieparzysta/ od godz. 15:30
  • PIĄTEK: ul. Wojska Polskiego nr 50,52 od godz. 16:30
  • SOBOTA: Dolnik i ul. Chrobrego nr 3,6,8 od godz. 10. Kamieńczyk od godz. 14.
  1. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie kościoła. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Wojska Polskiego 8.
  2. W Nowy Rok po Mszy o godz. 11 spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów w sprawie Kolędy.

291994