jp051.jpg

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  -   31 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU /3 LISTOPADA 2019/

1. Dzisiaj przypada pierwsza Niedziela miesiąca. Od godz. 16:30 adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

1. Jeszcze tylko dzisiaj można wrzucać do skrzynki wypełnione kartki wypominkowe. Z góry serdecznie dziękujemy za ofiary składane przy okazji wypominek. Od jutra rozpoczynamy modlitwę Wypominkową:
  • W Poniedziałek /4 listopada/ zapraszamy mieszkańców: Nagodzic, Smreczyny, Kamieńczyka, Dolnika i ul. Wojska Polskiego.
  • We Wtorek /5 listopada/ mieszkańców: ul. Warszawskiej, Waryńskiego, Syrokomli, Słowackiego, Kościelnej i Szarych Szeregów.
  • W Środę /6 listopada/ mieszkańców: ul. Klonowej, Kolejowej, Lipowej, Osiedla, Na Wzgórzu, Polnej, Wiosennej i Słonecznej.
  • W Czwartek /7 Listopada/ mieszkańców: ul. 1000-Lecia, Widokowej, Szkolnej, Leśnej, Jesionowej i Pionierów.
  • W Piątek /8 Listopada/ mieszkańców: ul. Sobieskiego, Granicznej, Powstańców Śląskich, Chrobrego, Liliowej i pl. Wolności oraz adresy z poza parafii lub kartki bez adresów.

Wypominki będą odbywały się w kościele św. Barbary o godz. 18. Po odczytaniu kartek wypominkowych będzie sprawowana Msza św. za tych zmarłych.

1. Ze względu na Wypominki - od poniedziałku do piątku - Msze św. o godz. 17 także będą sprawowane w kościele św. Barbary.

1. Także ze względu na Modlitwę wypominkową w środę nie będzie Nowenny do MB Nieustającej Pomocy.

1. Jutro wspominamy św. Karola Boromeusza, biskupa.

1. W sobotę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Przed południem odwiedziny chorych z komunią św.

1. Także w sobotę po Mszy o godz. 17 zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.

1. W dzisiejszą niedzielę przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają ofiary na prace remontowe w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na ten cel.

1. Od jutra przed cmentarzem - jak co roku - będzie wystawiona przyczepa na zwiędnięte kwiaty doniczkowe. Bardzo prosimy aby oddzielać doniczkę od ziemi z kwiatami. Puste doniczki prosimy stawiać przed przyczepą a kwiaty z ziemią wrzucać na przyczepę.

1. Przypominamy, że uczniowie klas 1 Liceum, którzy chcą przystąpić do Sakramentu bierzmowania udają się na swoje rekolekcje w grudniu. Prosimy, aby kartę zgłoszeniową wraz z opłatą oddać najpóźniej do 10 listopada.

1. Osoby uczestniczące w kursie ALPHA zapraszamy na dzień skupienia 9 listopada w sobotę na godz. 15.00 do Domu Kultury.

1. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie kościoła. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Syrokomli i Szarych Szeregów.

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasze diecezjalne Tygodniki – Gościa Niedzielnego i Niedzielę.
194741