jp051.jpg

27 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU /6 października 2019/

1. Dzisiaj pierwsza Niedziela miesiąca. Od godz. 16:30 adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.
  2. Jutro /7 października/ wspomnienie NMP Różańcowej. Msze święte w tym dniu o godz. 9 i 17.
  3. Trwa październik a więc miesiąc różańcowy. Różaniec w tygodniu codziennie po Mszy św. o godz. 17, a w niedzielę o godz. 16:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału. Szczególnie prosimy o obecność dzieci. Każdego dnia za udział w tym nabożeństwie otrzymują one naklejki. Kto zbierze tych naklejek najwięcej otrzyma na koniec miesiąca nagrodę.
  4. W środę /9 października/ na Mszy o godz. 18 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W następną niedzielę odprawimy ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Ponieważ przypada ono w niedzielę dlatego rozpocznie się Mszą św. o godz. 17. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  6. Zapraszamy na kolejne spotkanie Kursu ALPHA. Odbędzie się ono w najbliższy czwartek /10 października/ o godz. 18:30 w sali OSP.
  7. W dzisiejszą niedzielę przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają ofiary na prace remontowe w naszej parafii. Obecnie wykonujemy nowy dach nad przedsionkiem kościoła parafialnego. Prace są już finalizowane. Gorąco prosimy o wsparcie tych prac.
  8. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie kościoła. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Waryńskiego /strona parzysta/.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasze diecezjalne Tygodniki – Gościa Niedzielnego i Niedzielę.
194753