bc053.jpg

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU /29 września 2019/

1. Zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 12 młodzież wraz z rodzicami klas szóstych SP, którzy rozpoczynają swoje przygotowanie do sakramentu bierzmowania oraz młodzież i rodziców klas ósmych SP i klas pierwszych szkoły ponadpodstawowej, którzy w tym roku mają przyjąć ten sakrament. Po Mszy św. krótkie spotkanie organizacyjne.
  2. Jutro /30 września/ wspominamy św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
  3. We wtorek /1 października/ wspominamy św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę i doktora Kościoła.
  4. W środę /2 października/ wspominamy św. Aniołów Stróżów.
  5. W piątek /4 października/ wspominamy św. Franciszka z Asyżu.
  6. W sobotę /5 października/ wspominamy św. Faustynę Kowalską, dziewicę.
  7. Od wtorku zaczyna się październik a więc miesiąc różańcowy. Różaniec w tygodniu codziennie po Mszy św. o godz. 17, a w niedzielę o godz. 16:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału. Szczególnie prosimy o obecność dzieci. Każdego dnia za udział w tym nabożeństwie będą one otrzymywały naklejki. Kto zbierze tych naklejek najwięcej otrzyma na koniec miesiąca nagrodę.
  8. W środę /2 października/ na Mszy o godz. 18 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  9. W piątek /4 października/ Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź od 16:00 do 17:00. Msza św. w tym dniu tylko o godz. 17.
  10. W sobotę /5 października/ przed południem odwiedzimy chorych z komunią św.
  11. Także w sobotę po Mszy o godz. 17 zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.
  12. Zapraszamy na kolejne spotkanie Kursu ALPHA. Odbędzie się ono w najbliższy czwartek /3 października/ o godz. 18:30 w sali OSP.
  13. W następną niedzielę przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierali ofiary na prace remontowe w naszej parafii. Obecnie wykonujemy nowy dach nad przedsionkiem kościoła parafialnego. Jak można zobaczyć prace są już finalizowane. Gorąco prosimy o wsparcie tych prac.
  14. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie kościoła. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Waryńskiego /strona nieparzysta/.
  15. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasze diecezjalne Tygodniki – Gościa Niedzielnego i Niedzielę.
194766