OGŁOSZENIA PARAFIALNE   - 24 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU /15 września 2019/

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Katolickie Radio RODZINA.

2. Jutro /16 września/ wspominamy Świętych męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa.

3. W środę /18 września/ przeżywamy święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Szczególnie w tym dniu zapraszamy do udziału we Mszy św. dzieci i młodzież z naszej parafii.

4. W czwartek /19 września/ wspominamy męczennika z naszej diecezji bł. Gerharda Hirszfeldera, prezbitera.

5. W piątek /20 września/ wspominamy św. męczenników Andrzeja Kim Teagon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i towarzyszy.

6. W piątek na godz. 16 uczniowie Samorządowej Szkoły Podstawowej w Międzylesiu serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Międzylesia na spotkanie z okazji Dnia Sybiraka. Odbędzie się ono w Ośrodku Kultury.

7. W sobotę /21 września/ przeżywamy święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

8. W sobotę odbywa się także Diecezjalne Spotkanie Młodych w Wambierzycach. Zapisy u Ks. Arkadiusza. Wyjazd w sobotę o godz. 10 z dworca PKS. Planowany powrót ok. godz. 21:30.

10. W następną niedzielę /22 września/ zapraszamy na Mszę św. o godz. 12 rodziców dzieci pragnących w tym roku szkolnym przystąpić do I Komunii świętej. Po Mszy spotkanie organizacyjne.

11. Informujemy, że pierwsze spotkanie Kursu ALPHA – o którym w ubiegłą niedzielę mówił ks. Łukasz – odbędzie się w najbliższy czwartek /19 września/ o godz. 18:30 w sali OSP. Prosimy aby tak zaplanować czas, żeby udało się każdemu z nas wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu.

12. Jest już dostępna Książka Intencji na 2020 rok. Można zamawiać Msze św. na przyszły rok. Jeżeli ktoś chciałby robić rezerwację większej ilości Mszy św. to zachęcamy do zrobienia tego w kancelarii parafialnej.

13. Dzisiaj przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają ofiary na prace remontowe w naszej parafii. Obecnie wykonujemy nowy dach nad przedsionkiem kościoła parafialnego. Następnie chcemy naprawić elewację przy wejściu do kościoła św. Barbary. Gorąco prosimy o wsparcie tych prac.

14. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie kościoła. W tym tygodniu prosimy mieszkańców Nagodzic.

15. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasze diecezjalne Tygodniki – Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

200756