foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kościół parafialny p.w.Bożego Ciała w Międzylesiu

Kościół p.w.św.Michała Archanioła w Kamieńczyku

Kościół p.w. św.Jana Pawła II w Międzylesiu

Kościół p.w. św.Barbary w Międzylesiu

Parafia p.w. Bożego Ciała w Międzylesiu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

22 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU /1 WRZEŚNIA 2019/

1. Dzisiaj parafialne Dożynki. Msza św. dożynkowa o godz. 12 w naszym kościele parafialnym.
2. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 8. Szczególnie zapraszamy dzieci klas 1 wraz z rodzicami. W czasie Mszy św. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla uczniów klas 1.
3. We wtorek /2 września/ wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dr. kościoła.
4. W czwartek /4 września/ przeżywamy Pierwszy Czwartek miesiąca. W tym dniu modlimy się o święte powołania kapłańskie i zakonne.
5. W piątek /5 września/ Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź od 16:00 do 17:00. Msza św. w tym dniu tylko o godz. 17.  
6. W sobotę /6 września/ przed południem odwiedzimy chorych z komunią św.
7. Po wakacjach wracamy do przedwakacyjnego porządku Mszy św. z delikatnymi zmianami.  W tygodniu Msze św. o godz. 17 i 18 w kościele parafialnym. W sobotę o 17 w kościele parafialnym i o 18 w kościele św. Jana Pawła II. W niedzielę o 8, 11, 12 i 17 w kościele parafialnym  i o 9:30 w Kamieńczyku. Spowiedź św. w dni powszednie 15 minut przed Mszą św.
8. Od września wszystkie Msze św. w tygodniu będą sprawowane w kościele parafialnym. Kościół św. Barbary będzie używany tylko do comiesięcznej Mszy św. rocznej za zmarłych oraz Mszy św. pogrzebowych.
9.  W tym tygodniu wyjątkowo w poniedziałek Msza św. parafialna tylko o godz. 9.  
10. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie kościoła. W tym tygodniu prosimy mieszkańców Smreczyny.  
11. Dzisiaj przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają ofiary na prace remontowe w naszej parafii. Obecnie wykonujemy nowy dach nad przedsionkiem kościoła parafialnego. Następnie chcemy naprawić elewację przy wejściu do kościoła św. Barbary. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie tych prac.
12. Ks. Robert Krupa z parafii w Lądku Zdrój organizuje pielgrzymkę do Zakopanego, Krakowa i Łagiewnik w terminie: 20-22 września. Koszt wyjazdu to 470 zł. Szczegółowe informacje u ks. Roberta (tel. 602 285 129)
13. Osoby udające się na pielgrzymkę do Rzymu w październiku prosimy aby do przyszłego tygodnia wpłaciły ostatnią ratę w złotówkach. Jednocześnie zapraszamy na spotkanie organizacyjne z Ks. Łukaszem w następną niedzielę /8 września/ o godz. 13 w kościele parafialnym.
14. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy nasze diecezjalne Tygodniki – Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

Odsłon artykułów:
279266

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.