UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ /16 czerwca 2019/

1. We wtorek /18 czerwca/ o godz. 18:00 Msza św. do MB Szensztackiej w intencji rodzin.
  2. W środę /19 czerwca/ o godz. 8:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów oraz grono pedagogiczne.
  3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. W naszej parafii wyjątkowe wydarzenie – odpust parafialny. Msze święte w tym dniu o godz. 8:00 i 11:00. Uroczysta Msza święta odpustowa o godz. 16:00. Po Mszy świętej procesja do czterech ołtarzy. Bardzo serdecznie prosimy aby ołtarze przygotowali ci sami co w ubiegłych latach. Bardzo serdecznie zapraszamy naszych parafian jak i obecnych gości na to wyjątkowe dla nas wydarzenie.
  4. Oktawa Bożego Ciała codziennie o godz. 17:00. Na procesję zapraszamy dzieci komunijne.
  5. Sprzątanie kościoła: ul. Sobieskiego